Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
02.02.2017 13:06
На Буковині та Закарпатті під час перетину кордону прикордонники виявили у 9 українців недійсні документи

Недійсні документи, якими намагалися скористатися 9 українців виявили минулої доби прикордонники Чернівецького та Чопського загонів у пунктах пропуску на державному кордоні.   

П’ятьох чоловіків та одну жінку, які хотіли незаконно перетнути кордон, затримали вчора у пункті пропуску «Порубне». Мешканці Чернівецької області, які виїхали до Румунії за українськими паспортами, погостювавши у сусідів, «вирішили» повернутися вже як громадяни іншої країни. Під час здійснення паспортного контролю українці подали паспортні документи громадян Румунії.  

Крім того, учора в пункті пропуску «Ужгород» прикордонники Чопського загону затримали одну особу, зі слів громадянина України, по паспорту громадянина Угорщини, виданого на чужі установчі дані.    

Також учора вночі намагалися скористатися паспортами громадян Угорщини двоє наших співвітчизників. При тому, що вони мали з собою закордонні паспорти громадян України.

 На усіх порушників складено відповідні матеріали за спобу порушення державного кордону за недійсними документами та повідомлено компетентні органи.

 

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати