Банк ідей
БАНК ІДЕЙ

УВАГА! 

 

Шановні громадяни, у даному розділі Ви можете залишити пропозиції щодо функціонування Державної прикордонної служби України.

 

Консультації у даному розділі не надаються. Для отримання консультації звертайтеся відповідно до вимог  Закону України "Про звернення громадян" та Закону України "Про доступ до публічної інформації".



* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове
розмістити пропозицію
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
Игорь Викторович
Добрый день. Пункт 7 протокола был обсужден со всеми председателями первичных ветеранских организаций регионального управления. Они в свою очередь обсудили на местах с ветеранами. В процессе обсуждения было высказано одно предложение оставить дату чествования Дня пограничника без изменений.
03.09.2015
Серж
Стосовно питання введення нових знаків розрізняння з метою єкономії державних коштів пропоную процес розділити на два єтапи. Протягом першого періоду провести заміну знаків розрізняння для вищого офіцерського складу. При наявності фінансування (після вирішення більш важливих питань забезпечення особового складу) провести заміну знаків розрізнення решти особового складу Держприкордонслужби (Вважаю що на даний час не зовсім раціонально утилізувати або витрачати кошти на утилізацію сотень тисяч "застарілих" знаків розрізнення для молодшого персоналу та молодших офіцерів).
03.09.2015
Олексій
Доброго вечора! Пропоную: 1. Подати пропозиції щодо законодавчого закріплення положення про преміювання персоналу у випадку затримання ними контрабандного товару чи вантажу. Грошове заохочення обчислювати з розрахунку однієї десятої частини загальної вартості затриманої контрабанди і преміювати військовослужбовців. 2. Повернути на східній ділянці систему застава - комендатура - напрям, на базі СхРУ, АЧРУ, ПдРУ створити Східний, Південно-Східний та Південний корпус прикордонних військ. 3. Створити на базі ДПС України - Прикордонну Варту України, до складу якої включити Прикордонні війська та Прикордонну службу. 4. Підвищити оклад за військовим званням в 10 разів, повернути пільгове обчислення вислуги. Заздалегіть дякую!
01.09.2015
Евгений
Пропоную: 1.Створити у складі загонів морської охорони оперативно-розшукові підрозділи, що було визначено у коцепції розвитку державної прикордонної служби до 2015 року № 546. від 19 червня 2006 року. Штат підрозділів укомплектувати спеціалістами які володіють фаховими навичками та знаннями у сфері морських питань. 2.Забезпечити кораблі та катери безпровідним інтернетом. Перевести весь документообіг між караблями та управлінням загону в електронну форму, що дозволить значно зекономити час.
29.08.2015
Віталій Кабашнюк
Пропоную перелік дисциплін підготовки офіцерів-прикордонників у НАДПСУ доповнити курсом "Тактична медицина", який потрібно викладати на останньому курсі навчання. Досвід проведення занять з Тактичної медицини у зоні АТО (у тч. з прикордонниками) свідчить про недостатній рівень засвоєння практичних навичок, враховуючи обмеженність часу та інші нагайні задачі. Тренер-інструктор з Такмеду
17.08.2015
Ігор Мельник
Шановні прикордонники! За злочинної влади президента-головнокомандувача ЗС України В. Януковича було знищено Ваш музей. Цікавий, яскравий, державницький музей в якому я особисто багато разів проводив екскурсії для своїх друзів та знайомих, - тепер його немає. Так він існує за пару сотень кілометрів від столиці, однак чи є це справедливим? Адже музей, присвячений ратній праці прикордонників багатьох поколінь, починаючи із сивої давнини і до сьогодення, коли наші прикордонники боронять наші східні кордони, має бути в Києві. Так він має бути модернізований та наповнений «інтерактивом» і експозиційно відображати всі етапи становлення прикордонного відомства на теренах України, починаючи з періоду хоча б Київської Русі, де Ілля Муромець, мощі якого знаходяться в Києво-Печерській лаврі був першим Головою Державної прикордонної служби України-Русі. Хто не пам’ятає минулого, на того чекає забуття! Гадаю новий музей, якщо такий буде відтворено стане справжньою перлиною древнього Києва. З повагою, І. Мельник
13.08.2015
Юрій
Указом Президента України було мобілізовано на військову службу до лав Державної прикордонної служби значну кількість громадян України. Зокрема, на цей час проходять військову службу мобілізовані у військовій частині 2428 (м. Київ). Зазначені особи постійно знаходяться на території цієї військової частини, виконують свої обов’язки, а також ночують в наметах. Відповідно до вимог законодавства командир військової частини повинен вжити всіх заходів щодо забезпечення мобілізованим особам належних побутових та санітарно-гігієнічних умов, продовольчого, речового та медичного забезпечення тощо. Просимо керівництво вжити заходів щодо належного забезпечення мобілізованих осіб, які проходять службу у військовій частині 2428, в тому числі забезпечити цілодобову медичну допомогу хворим у разі потреби.
30.07.2015
Станіслав
Пропоную вдосконалити відповідний розділ веб-сайту ДПСУ в частині, що стосується вакансій та добору персоналу. На сьогодні відносно повна інформація наведена стосовно добору на військову службу за контрактом. Проте нічого немає щодо ВОХОР, хоча нещодавно прийняте нове Положення. Немає даних про вакансії цивільних службовців. Тобто розділ "Вакансії" на сайті ДПСУ є, а інформації про наявність вакансій немає. Для більшої прозорості бажано зробити все це одній сторінці, для різних категорій персоналу.
27.07.2015
Олександр
ЗМІ повідомляють, що на Закарпатті звільнено (або ж усунено від виконання обов'язків) близько 260 прикордонників. Відповідно, мабуть, в ДПСУ виникає питання – а ким замінити, хоча б на період розслідувань, можливої ротації, переатестації, перепідготовки діючих кадрів та підготовки нового, молодого поповнення? Думається, що ситуація в цьому плані буде тільки погіршуватися, адже в інших регіональних управліннях теж можливий схожий розвиток подій – прикордонників, які зганьбили своє високе звання,там теж, мабуть, вистачає – Закарпаття в цьому, скорше, не є винятком… Отже, пропоную тимчасово (на рік-два) відмобілізувати через військомати прикордонників запасу, які служили раніше на конкретних ділянках кордону (при СРСР також). Плюси очевидні: 1). Кожен прикордонник (я впевнений в цьому) чудово пам'ятає свою ділянку кордону та особливості несення служби. 2). Потрібно мінімум часу, щоб відновити необхідні знання та навички (два-три тижні в учбовому центрі). 3). Прикордонники запасу ніяким чином не пов'язані з місцевими кримінальними кланами та контрабандою (звичайно ж, якщо вони не проживають поряд з кордоном). 4). Можливо, молодому поколінню буде цікавий досвід ветеранів-прикордонників, та ще багато інших позитивних моментів. В Україні проживає чимала кількість звільнених в запас прикордонників, впевнений – переважна їх частина з розумінням поставляться до мобілізації і будуть належним чином виконувати завдання по охороні та обороні Державного кордону України. Я особисто, наприклад, проходив строкову службу на автомобільному переході Чоп-Захонь, КПП «Тиса» (ШМ) при ОКПП «Чоп» в 1984-86 р.р., молодший контролер, сержант запасу, на даний час мені 49 років (не молодий, але й не старий). Моя ВОС – 908264Р. Швидко виявлю в любому автомобілі порушників кордону, контрабанду та заборонені до переміщення через кордон різні речі (за два роки строкової служби ми стали асами в цій справі). Готовий по мобілізації виконати любі завдання на любій ділянці кордону, особливо – на КПП «Тиса». Військомат по місцю мого проживання при прямому зверненні відмовив мені в мобілізації, аргументувавши тим, що моя ВОС зараз не потрібна (???). Відповідно, потрібні прямі запити ДПСУ в військомати на конкретних спеціалістів. Адреса моєї ел. поштової скриньки вам відома. P.S.: Після розмов зі своїми товаришами по службі, прошу це звернення вважати колективним.
17.07.2015
ростислав
Чи не краще встановити камери на кордоні, а не бігати по зеленці? Надворі 21 сторіччя. Можете дати відповідь?
11.07.2015
Array