Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
05.10.2017
a
a
a
Голова Держприкордонслужби України та очільник Представництва МОМ в Україні Томас Вайс провели робочу зустріч

Тема розвитку української системи управління міграційними процесами відповідно до європейських та міжнародних стандартів стала ключовою під час робочої зустрічі Голів Держприкордонслужби та Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні.

Крім того, це перша зустріч очільника українського прикордонного відомства Петра Цигикала з керівником Представництва МОМ в Україні Томасом Вайсом, який очолив організацію наприкінці серпня.

Голова Держприкордонслужби подякував Томасу Вайсу за можливість проведення зустрічі та додав, що співробітництво з Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні налічує вже не одне десятиріччя.

«Наша співпраця є надзвичайно важливою для прикордонного відомства, і ми сподіваємось на її подальший розвиток», – відмітив Петро Цигикал. 

У ході обговорення робочих питань учасники зустрічі зосередили увагу на перспективі розбудови інституційних і технічних спроможностей та розгортання Інтегрованої системи управління міграційною інформацією (ІСУМІ) у рамках проекту за підтримки ЄС «Сприяння розвитку політики міграційного менеджменту в Україні».

Обладнання, яке вже надходить до органів охорони держкордону, дасть можливість здійснювати автоматизований обмін даними між підрозділами в режимі реального часу та буде підтримувати процеси централізованого накопичення та зберігання інформації, включаючи біометричні дані. Також, дана техніка сприятиме обміну інформацією з державними відомствами через систему «АРКАН».

Окремим напрямком співробітництва, який активно розвивається цього року, є удосконалення системи набору та роботи з персоналом. Проект «Нові обличчя кордону», який підтримується Урядом США, довів свою ефективність, а запроваджена он-лайн система рекрутингу та відбору персоналу вже запроваджена в системі прикордонного відомства України на постійній основі.

Було досягнуто домовленостей, що співробітництво триватиме, особливо у сфері розвитку принципів інтегрованого управління кордонами та протидії торгівлі людьми.

 Голова Держприкордонслужби Петро Цигикал подякував керівнику та представникам МОМ за підтримку та зауважив, що розвиток служби забезпечує належний рівень прикордонної безпеки. Водночас він висловив надію на подальшу підтримку та плідну співпрацю.