Морська охорона

Технічне забезпечення Морської охорони

В рамках реформування Морської охорони відбувається вдосконалення системи технічного забезпечення сил та засобів.

Корабельно-катерний склад частково поповнюється за рахунок безоплатної передачи від інших органів державної влади.

У відповідності до бюджетних призначень проводяться планові ремонти кораблів та катерів, поповнюються запаси необхідних запасних частин і матеріалів. Закуповується нове, сучасне обладнання для ремонту та обслуговування технічних засобів силами судноремонтних майстерень загонів.

Успішно застосовується механізм комплектування кораблів та катерів спеціальним обладнанням, аварійно-рятувальним майном та індивідуальними засобами захисту  за рахунок міжнародної технічної допомоги.

Тривають заходи із забезпечення будівництва кораблів морської охорони спеціального призначення FPB 98MKI, прийнято перші три корабля».

Технічне забезпечення корабельно-катерного складу Морської охорони організовано силами судноремонтних майстерень загонів, а також із залученням спеціалізованих судноремонтних підприємств промисловості та Військово Морських Сил ЗСУ. Постійно проводиться робота з відновлення технічної готовності кораблів та катерів, через часті виходи з ладу технічних засобів (особливо на застарілих проектах) внаслідок високої інтенсивності застосування.

Для оперативного відновлення технічного стану в загонах морської охорони створено запаси агрегатів для всіх типів кораблів та катерів.

У відповідності до виділених бюджетних призначень проводяться планові ремонти кораблів та катерів, поповнюються запаси необхідних запасних частин і матеріалів. Закуповується нове, сучасне обладнання та інструмент для ремонту та обслуговування технічних засобів силами судноремонтних майстерень загонів.

Забезпечено заміну всіх рятувальних жилетів корабельно-катерного складу на сучасні з функцією автоматичного надування при попаданні людини у воду.

Сплановано закупівля та ремонт навігаційного обладнання, рятувальних надувних плотів.

Популярні розділи та сервіси