Прикордонники фіксують збільшення пасажиро-транспортного потоку під час вихідних та святкових днів

НАЗАД
20 грудня 2021 17:03

Перед Різдвяно-новорічними святами передбачається збільшення пасажиро-транспортного потоку на державному кордоні.

Найбільше зростання кількості подорожуючих осіб прогнозується у міжнародних аеропортах та пунктах пропуску на кордоні з країнами ЄС.

Прикордонники уже з початку грудня фіксують поступове зростання пасажиропотоку. Наприклад, минулими вихідними, у порівнянні з позаминулими, пасажиропотік зріс на понад 16 %. Так, у минулі суботу-неділю державний кордон України перетнуло майже 263 тисячі осіб, тоді як у попередні вихідні менше 220 тисяч мандрівників.

Зазначимо, що Держприкордонслужба готова забезпечити ритмічний пропуск громадян, які будуть перетинати кордон у святкові та передсвяткові дні. Для скорочення часу проходження контрольних процедур, у разі можливого збільшення пасажиро-транспортного потоку, посилено працюватимуть додаткові прикордонні наряди з перевірки паспортних документів та огляду транспортних засобів, в тому числі передбачено застосування мобільних комплексів прикордонного контролю з додатковими робочими місцями.

Водночас, щоб уникнути скупчення осіб та транспорту перед пунктами пропуску, просимо подорожніх планувати поїздки завчасно та не відкладати їх на останні передсвяткові дні.

Звертаємо увагу на те, що при перетинанні кордону, крім перевірки документів, прикордонники здійснюють заходи контролю, пов’язані з недопущенням поширення коронавірусної інфекції. Просимо громадян завчасно ознайомитися з правилами перетинання державного кордону України (лінії розмежування, адмінмежі з ТОТ України) під час карантину за посиланням: https://dpsu.gov.ua/ua/Peretinannya-derzhavnogo-kordonuadminmezhilinii-zitknennya-v-umovah-karantinu/.

Просимо врахувати, що порушення карантинних обмежень також може спричинити затримку пропускних операцій та спричинити незручності для інших учасників міжнародного руху. Зазначимо, що за допомогою програмного забезпечення SafeBorder прикордонники перевірили понад 1,3 млн COVID-сертифікатів та виявили більше 1 140 підроблених.

Інформацію про завантаженість пунктів пропуску можна відслідковувати на офіційному вебсайті Держприкордонслужби https://dpsu.gov.ua/ua/map/ та, зокрема, по західній ділянці – на сторінці Facebook Західного регіонального управління Держприкордонслужби.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси