Телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Кордон звитяги
Щемить серце спогадами
Своєю життєрадісною усмішкою в очах старший прапорщик запасу Сергій Гончаренко справляє враження упевненого в собі чоловіка, з вірою у день завтрашній.
06/07/15 - 10:52
Усе вирішують секунди
Днями на навчальному полігоні СБУ під Києвом пройшов перший відкритий турнір з тактичної стрільби підрозділів спеціального призначення пам’яті Героя України Руслана Лужевського. В майстерності володіння стрілецькою зброєю у складі близько двадцяти команд змагалися найкращі спецпризначенці країни. Держприкордонслужбу представляли офіцери окремого відділу для виконання спеціальних завдань.
01/07/15 - 10:50
Михайло Рибак і його «рятівна колісниця»
Кордон для Михайла Рибака – це щось своє, близьке й рідне його серцю. Тут, у прикордонному селі Річки Жовківського району, що на Львівщині, пройшли його безтурботні дитячі роки. У прикордонні він закінчив середню школу-інтернат імені Героя Радянського Союзу Федора Моріна, а затим став навча
30/06/15 - 09:52
Берегиня Олена
Психологи стверджують, що голос людини – це тембр звучання її душі. За його тональністю досвідчені фахівці можуть прочитати не лише характер співрозмовника, а й навіть передбачити його поведінку у нестандартних ситуаціях, коли час вимірюється власним життям.
22/06/15 - 10:48
Висоти лікаря Григоровського
Свій тридцятий день народження молодший лейтенант медичної служби Володимир Григоровський запам’ятає на все життя. Було це 13 липня 2014 року на позиціях прикордонників неподалік від Червонопартизанська, за два кілометри від українсько­російського кордону. На святкову вечерю завітали побратими, з якими прикордонник пліч­о­пліч захищав рідну землю від бойовиків. До речі, останні теж відзначилися: здійснили позаплановий обстріл українських позицій. Доктору презентували тушонку, рибні консерви та згущене молоко. Подарунки були безцінними, адже друзі дарували щиро та від душі...
22/06/15 - 10:46
+ Розгорнути меню