Наказ начальника Луцького прикордонного загону від 02.07.2020 року №179-од «Про затвердження Технологічних схем пропуску осіб, транспортних засобів та вантажів через державний кордон України у міжнародних пунктах пропуску для автомобільного сполучення «Ус

НАЗАД
22 жовтня 2020 14:37

ДЕРЖАВНА

ПРИКОРДОННА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЗАХІДНЕ РЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ

ЛУЦЬКИЙ ПРИКОРДОННИЙ ЗАГІН

 

НАКАЗ

 

"02" липня 2020 року                          м. Луцьк                                         № 179-од

 

Про затвердження Технологічних схем пропуску осіб, транспортних засобів та вантажів через державний кордон України у міжнародних пунктах пропуску для автомобільного сполучення «Устилуг» та для залізничного сполучення «Володимир – Волинський»

Відповідно до статті 25 Закону України "Про прикордонний контроль", Законів України "Про державний кордон", "Про Державну прикордонну службу України",  Митного кодексу України, постанов Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2010 року № 751 "Про затвердження Положення про пункти пропуску через державний кордон та пункти контролю", від 21 травня 2012 року № 451 "Питання пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними" та інших нормативно-правових актів України, з метою підвищення ефективності контролю за переміщенням через державний кордон України осіб, транспортних засобів та вантажів

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити та ввести в дію:

1.1. Технологічну схему пропуску осіб, транспортних засобів та вантажів через державний кордон у міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Устилуг», що додається (Додаток 1).

1.2. Технологічну схему пропуску осіб, транспортних засобів та вантажів через державний кордон у пункті пропуску для залізничного сполучення «Володимир – Волинський», що додається (Додаток 2).

2. Наказ набирає чинності після його офіційного опублікування з 20.00 15.07.2020.

3. Заступнику начальника штабу – начальнику відділу прикордонного контролю забезпечити оприлюднення даних Технологічних схем на офіційному сайті Адміністрації Держприкордонслужби України.

4. Начальнику відділу прикордонної служби «Амбуків» Луцького прикордонного загону, довести вимоги цього наказу до особового складу, забезпечити його виконання.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника начальника Луцького прикордонного загону – начальника штабу.

 

Начальник Луцького прикордонного загону

полковник                                                                                     Олег ВОВК

Популярні розділи та сервіси