Заступник Голови Держприкордонслужби перевірив заходи з розгортання польового госпіталю

НАЗАД
26 вересня 2020 11:09

Під час робочого візиту до Національної академії Держприкордонслужби України заступник Голови відомства генерал-майор Сергій Сердюк перевірив заходи із розгортання та функціонування в польових умовах мобільного госпіталю ДПСУ.

Медики продемонстрували високу готовність та злагодженість дій по розгортанню госпіталю та забезпеченню його безперебійного функціонування. Також, в ході зазначених заходів, офіцери управління новоствореного підрозділу отримали можливість виокремити додаткові завдання щодо подальшої підготовки шпиталю до виконання завдань в різних умовах.

Сергій Сердюк подякував персоналу зведеного підрозділу за сумлінність і професіоналізм та висловив впевненість, що медики зможуть швидко та кваліфіковано долучитися до надання медичної допомоги у разі необхідності на будь-якій ділянці кордону.

Нагадаємо, що мобільний госпіталь Головного медичного центру Держприкордонслужби України було розгорнуто минулого тижня на базі польового навчального центру академії за рішенням Голови ДПСУ з метою проведення тактичного тренування по злагодженню новоствореного колективу.

Популярні розділи та сервіси