Заступник Голови Держприкордонслужби перевірив готовність прикордонників в районі проведення операції Об’єднаних сил

НАЗАД
01 листопада 2018 14:44

Під час робочої поїздки в район проведення операції Об’єднаних сил заступник Голови Держприкордонслужби України Олег Бляшенко побував у підрозділах Донецько-Луганського регіонального управління.

Він перевірив їх готовність до виконання завдань та стан забезпечення персоналу за всіма напрямками, особливо в зимовий період.

Перш за все заступник керівника відомства побував у Маріуполі, де заслухав доповідь керівництва загону морської охорони та Донецького прикордонного загону щодо обстановки в акваторії та на узбережжі Азовського моря. Також Олег Бляшенко проінспектував порядок використання технічних засобів спостереження за надводною обстановкою, спеціального обладнання для тактичного дайвінгу та якість проведених робіт з ремонту та модернізації корабля морської охорони «Донбас». Він визначив завдання по удосконаленню матеріально-технічного забезпечення корабельно-катерного складу, підрозділів спеціальних дій на воді та підрозділів охорони державного кордону на узбережжі Азова.

Крім того, заступник Голови Держприкордонслужби перевірив місця постійної дислокації підрозділів, які неодноразово піддавались обстрілам з боку російсько-окупаційних військ. Він відзначив, що проведені відновлювальні роботи дозволяють подальше належне виконання завдань та акцентував чергові кроки з всебічного забезпечення підрозділів регіонального управління.

Окрім цього, враховуючи, що ситуація поблизу діючих дорожніх коридорів на лінії розмежування в межах Донецької і Луганської областей має тенденції до загострення, Олег Бляшенко звернув особливу увагу на контрольні пункти в’їзду-виїзду. Адже прикордонники Донецько-Луганського регіонального управління не лише здійснюють контрольно-перевірочні заходи, а й забезпечують особисту безпеку цивільних осіб. Заступник Голови служби перевірив як використовується наявне озброєння і техніка та як в інженерно-фортифікаційному відношенні облаштовані місця несення служби змінами прикордонних нарядів і особливо оцінив обладнання укриттів для захисту життя мирних громадян під час їх перебування в контрольних пунктах.

Не оминув заступник керівника відомства й можливості зустрітись з персоналом, підтримати бойовий настрій прикордонників на передовій боротьбі з російським агресором. У ході зустрічі Олег Бляшенко подякував військовослужбовцям та працівникам Держприкордонслужби, які мужньо та віддано служать Україні в складі Об’єднаних сил. Від імені Голови Держприкордонслужби України він вручив персоналу відомчі нагороди і відзнаки Президента України.

Популярні розділи та сервіси