Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко розповів про основні результати діяльності відомства та окреслив перспективи розвитку
28 листопада в прес-центрі інформаційного агентства «Укрінформ» відбулася прес-конференція Голови Державної прикордонної служби України генерал-лейтенанта Віктора Назаренка.
03/12/14 - 11:33
Колегія Держприкордонслужби розглянула основні напрямки подальшого реформування
В Адміністрації Держприкордонслужби України відбулося засідання Колегії, на якому було проаналізовано стан оперативно-службової діяльності та розглянуто основні напрямки подальшого реформування відомства у відповідності до визначених Президентом України завдань.
14/11/14 - 10:09
Голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко відвідав поранених прикордонників та вручив їм державні нагороди
Голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко відвідав  прикордонників,  які були поранені під час оборони східних рубежів держави та проходять лікування в Центральному госпіталі Держприкордонслужби. 
07/11/14 - 10:08
Керівний склад Адміністрації Держприкордонслужби зустрівся з делегацією Постійних представників держав-учасниць ОБСЄ
7 жовтня в Києві відбувся візит делегації Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Адміністрацію Держприкордонслужби України. 35 послів прибули в Україну з метою проведення обговорення складної ситуації в східних областях України та пошуку врегулювання конфлікту.
07/10/14 - 10:05
+ Розгорнути меню