Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
У Кишиневі відбулася зустріч керівників прикордонних відомств Молдови і України та засідання Консультативної ради Місії EUBAM
4 листопада відбулася робоча поїздка делегації Адміністрації Держприкордонслужби на чолі з генерал-полковником Віктором Назаренком до Молдови.
04/11/15 - 08:58
«Нові прикордонники» приступили до несення служби в аеропортах «Жуляни» та «Гостомель»
До служби в аеропортах «Жуляни» та «Гостомель» приступили 156 прикордонників – учасників пілотного проекту «Нове обличчя кордону». 
03/11/15 - 08:53
Василь Серватюк: Ситуація в КПВВ складна, однак прикордонне відомство робить все, аби нормалізувати обстановку і ліквідувати черги
Ситуація, що склалася на сьогодні на двох основних контрольних пунктах в`їзду-виїзду в зоні проведення АТО, є складною, однак прикордонне відомство докладає всіх зусиль, аби нормалізувати обстановку і ліквідувати черги, які створилися сьогодні  в обидва напрямки від лінії розмежування. Проце заявив на брифінгу першийзаступник Голови Держприкордонслужби генерал-лейтенант Василь Серватюк.
29/10/15 - 13:43
Перший заступник Голови Держприкордонслужби зустрівся з учасниками проекту «Нове обличчя кордону» та заклав капсулу під 66-квартирний будинок
В Окремому контрольно-пропускному пункті «Київ», що обслуговує головні повітряні ворота України перший заступник Голови Держприкордонслужби Василь Серватюк зустрівся з учасниками пілотного проекту «Нове обличчя кордону».
27/10/15 - 13:38
Прикордонники Чопського та Мукачівського загонів отримали Бойові прапори
В Чопі за дорученням Президента України Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко вручив Бойові прапори військовослужбовцям Чопського та Мукачівського прикордонних загонів.
27/10/15 - 09:50
+ Розгорнути меню