телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
В Адміністрації Держприкордонслужби відбулося засідання колегії щодо протидії корупції
В Адміністрації Держприкордонслужби України відбулося засідання колегії, на якому проаналізували стан протидії корупції у прикордонному відомстві та окреслили першочергові завдання щодо посилення цієї роботи.
07/04/15 - 09:43
Голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко здійснив перевірку організації служби в зоні АТО
Протягом минулого тижня Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Віктор Назаренко перебував в зоні проведення антитерористичної операції, де перевірив організацію служби прикордонних підрозділів. 
30/03/15 - 09:41
У Львові відбулася зустріч керівників прикордонних відомств України та Польщі
У Львові відбулася зустріч керівників прикордонних відомств України та Польщі Віктора Назаренка та Домініка Трача, під час якої вони обговорили питання співпраці на спільній ділянці кордону.
23/03/15 - 17:43
Голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко вручив прикордоннику орден «За мужність»
15 березня Голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко  відвідав у Центральному клінічному госпіталі ДПСУ військовослужбовця, який дістав поранення під час виконання завдань у зоні АТО на сході країни.
23/03/15 - 17:41
Держприкордонслужба та СБУ поінформували про результати спільної роботи у сфері боротьби з організованою злочинністю на державному кордоні
13 березня в Будинку Уряду відбулася спільна прес-конференція Голови Держприкордонслужби України Віктора Назаренка та першого заступника Голови Служби безпеки України Юрія Артюхова. Вони поінформували про основні результати співпраці відомств у сфері боротьби з організованою злочинністю на державному кордоні.
23/03/15 - 17:35
+ Розгорнути меню