телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Державну прикордонну службу України відвідали представники Федеральної поліції ФРН
В Києві відбулась зустріч першого заступника Голови Державної прикордонної служби України Василя Серватюка з начальником управління міжнародних зв’язків Президії Федеральної поліції ФРН Бодо Капінгом.
06/08/15 - 10:36
Голова Держприкордонслужби України зустрівся з Президентом Поліції Чеської Республіки
В Адміністрації Державної прикордонної служби України відбулась зустріч Голови Державної прикордонної служби України генерал-полковника  Віктора Назаренка та Президента Поліції Чеської Республіки Томаша Тугого. В рамках зустрічі Голова Держприкордонслужби ознайомив чеську делегацію з теперішнім станом справ, діяльністю та перспективами розвитку прикордонного відомства. Зокрема йшлось і про виконання завдань прикордонниками в зоні проведення АТО та у смузі безпеки вздовж лінії розмежування.
04/08/15 - 10:30
Під час перевірки роботи контрольного пункту «Чонгар» Голова Держприкордонслужби на місці вніс зміни в технологію оформлення
Голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Віктор Назаренко з робочим візитом відвідав контрольний пункт в’їзду – виїзду «Чонгар», що на адмінмежі із тимчасово окупованим Кримом.
03/08/15 - 16:26
В аеропорту Бориспіль відбулась виставка світлин про прикордонників відомої литовської художниці
В аеропорту «Бориспіль» відбулось відкриття виставки робіт литовської художниці Беати Куркуль, яка створила серії графічних зображень про прикордонників, що захищають Україну в зоні проведення АТО. 
23/07/15 - 11:13
Голова Державної прикордонної служби України дав оцінку стану протидії злочинній діяльності в Західному регіональному управлінні
У ході робочої поїздки до західного регіону Голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Віктор Назаренко перевірив ефективність системи протидії протиправній діяльності, зокрема нелегальній міграції та контрабанді цигарок на ділянці відповідальності Західного регіонального управління Держприкордонслужби.
23/07/15 - 11:10
+ Розгорнути меню