телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
В Кіровограді одну з вулиць перейменували на честь прикордонника Андрія Матвієнка, який ціною власного життя врятував 30 українських воїнів
Минулого року соціальні мережі та засоби масової інформації облетіла фотографія дівчинки з орденом свого загиблого батька. Це була трирічна Саша, яку в Кіровограді на відкритті Алеї слави сфотографував Олександр Козловський. Дівчинка ніжно тримала у руці орден «За мужність» III ступеня п
27/02/16 - 01:57
У Варшаві відбулася зустріч Головних Прикордонних Уповноважених України та Польщі
У Варшаві відбулася зустріч Головних Прикордонних Уповноважених України та Польщі Віктора Назаренка та Марека Лапінськи.
26/02/16 - 15:25
У Києві відбулася Перша нарада представників національних інституцій України з питань РХБЯ ризиків
За ініціативи Адміністрації Держприкордонслужби та підтримки Представництва ЄС в Україні, в Києві відбулася Перша нарада представників національних інституцій України з питань зниження радіаційних, хімічних, біологічних, ядерних ризиків, яку відкрив перший заступник Голови Держприкордонслужби Василь Серватюк.
24/02/16 - 14:52
Прикордонники роздавали громадянам антикорупційні флаєри, аби разом з ними унеможливлювати корупційні прояви
В аеропорту «Бориспіль» прикордонники презентували громадянам, які перетинали кордон, соціальні антикорупційні флаєри, що направлені на протидію корупційним проявам.
23/02/16 - 14:43
У Держприкордонслужбі вшанували прикордонників-ветеранів афганців та воїнів, які загинули у зоні АТО
В Адміністрації Держприкордонслужби, в регіональних управліннях та в органах охорони державного кордону відбулися урочисті заходи, на яких вшановували воїнів-афганців які, в свою чергу, ділилися досвідом бойових дій із захисниками української землі.
12/02/16 - 09:28
+ Розгорнути меню