Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
«Антикоронавірусні заходи» поширились на весь кордон та межу з окупованими територіями
«Ми доклали максимум зусиль, аби запобігти поширенню інфекції на територію нашої країни», - заявив Голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко.
28/02/20 - 15:45
Сергій Дейнеко: Сьогодні ми, вся Україна, постали перед новим досить складним викликом – не допустити поширення в Україну коронавірусу
Про це Голова Держприкордонслужби відмітив на своїй сторінці в соціальній мережі. Він додав, що для цього мобілізуються всі наявні ресурси, в тому числі й навколо державного кордону, який фактично є одним з перших протиінфекційних бар’єрів.
27/02/20 - 15:11
У пункті пропуску «Нові Яриловичі» відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами
Сьогодні в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.
25/02/20 - 17:05
Сергій Дейнеко: Ми зробимо все належне, аби не допустити поширення вірусу в Україну через пункти пропуску
Про це Голова Держприкордонслужби зазначив під час перебування в Закарпатті, де відсьогодні в пункті пропуску «Тиса» здійснюється температурний скринінг громадян, які перетинають кордон.
25/02/20 - 15:13
Сергій Дейнеко в пункті пропуску «Тиса» проконтролював організацію посилених заходів під час оформлення громадян
Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко перебуває на Закарпатті. Він особисто взяв під контроль організацію заходів у пунктах пропуску, що направлені на посилення контролю з недопущення поширення коронавірусу.
25/02/20 - 15:03
+ Розгорнути меню