Володимир Нікіфоренко: Ми очікуємо на наших громадян і готові у будь-який час доби пропустити їх через діючі пункти пропуску

НАЗАД
16 березня 2020 14:18

Про це перший заступник Голови Держприкордонслужби Володимир Нікіфоренко зазначив під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції.

За словами першого заступника керівника відомства Державна прикордонна служба України на виконання рішення РНБО виконує завдання щодо непропуску з 00:01 16 березня 2020 року іноземних громадян в Україну. Станом на ранок це вже більше 50 чоловік. З урахуванням завчасного інформування суміжної сторони, дипломатичних каналів, перевізників можемо сказати, що цифра у кілька десятків іноземців є невеликою. Окрім того з 00:01 17 березня припиняються пропускні операції у пунктах пропуску для авіаційного, залізничного і автомобільного (стосовно автобусів) сполучення. Залишається можливість перетинання державного кордону на автомобілях.

«Усіх громадян України ми запрошуємо повернутися додому і наголошуємо на особистій відповідальності, якщо хтось був або у відповідних регіонах або відчуває певні ризики – рекомендуємо самоізолюватися по прибуттю в Україну», – додав Володимир Нікіфоренко

Усіх іноземців прикордонники будуть випускати за межі нашої держави встановленим порядком.

Наразі визначені пункти пропуску працюють у штатному режимі.

Відповідаючи на запитання журналістів стосовно руху громадян України через кордон у пішому порядку, Володимир Нікіфоренко зауважив, що, прикордонники організували взаємодію з місцевими органами влади, які за потреби надають транспортні засоби і забезпечують переміщення цих громадян в Україну на транспортних засобах. Цієї ночі такого роду проблема була вирішена на західному кордоні. У разі виникнення подібних проблем прикордонники вирішуватимуть їх саме у такий спосіб.

Популярні розділи та сервіси