Василь Серватюк: Співробітництво з Федеральною поліцією Німеччини відіграє важливу роль в реформуванні і забезпеченні європейських стандартів

НАЗАД
04 жовтня 2018 12:45

Сьогодні в Адміністрації Державної прикордонної служби України пройшла робоча зустріч першого заступника Голови Держприкордонслужби генерал-лейтенанта Василя Серватюка з Віце-Президентом Федеральної Поліції ФРН Юргеном Шубертом.

Головною метою зустрічі було обговорення стану двостороннього співробітництва, яке здійснюється відповідно до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина у сфері боротьби з організованою злочинністю, тероризмом та іншими злочинами середньої тяжкості, тяжкими та особливо тяжкими злочинам.

Василь Серватюк зазначив, що співробітництво між Державною прикордонною службою України та Федеральною поліцією Німеччини вже протягом багатьох років успішно розвивається на принципах поваги, взаєморозуміння і саме головне довіри.

«Відмічу, що міжнародне співробітництво є одним з наших пріоритетних завдань. Ми відкриті перед нашими європейськими колегами і не секрет, що головний орієнтир України і Держприкордонслужби це європейська модель прикордонної охорони», - сказав перший заступник Голови Держприкордонслужби.

У свою чергу Юрген Шуберт висловив вдячність за співпрацю з українськими прикордонниками, в тому числі в розвитку інтегрованого управління кордонами.

В ході спілкування Василь Серватюк ознайомив іноземну делегацію із загальною обстановкою на кордоні України, в тому числі і на морській ділянці. Він додав, що прикордонне відомство розвивається системно, зокрема, і авіаційна складова, впроваджуються сучасні підходи управління кордонами та проводяться спільні заходи з протидії транскордонній злочинності.

Обговорюючи перспективи співпраці сторони зупинилися на можливій взаємодії у сфері реформування Морської охорони і авіації Держприкордонслужби, на спільній оцінці ситуації щодо транскордонної злочинності, проведення тренінгів для персоналу та вдосконаленні співпраці між оперативними підрозділами відомств.

«Співробітництво з Федеральною поліцією Німеччини має для нас велике значення і відіграє важливу роль як в реформуванні прикордонного відомства України так і в забезпеченні високих європейських стандартів прикордонного контролю», - наголосив Василь Серватюк.

Наприкінці зустрічі перший заступник Голови Держприкордонслужби України та Віце-Президент Федеральної Поліції ФРН  підписали План двостороннього співробітництва на 2018 – 2019 роки.

Популярні розділи та сервіси