Василь Серватюк провів зустріч з заступником Держсекретаря з міжнародних питань щодо правоохоронної діяльності Держдепу США

НАЗАД
20 жовтня 2018 13:24

Сьогодні, 20 жовтня, перший заступник Голови Держприкордонслужби Василь Серватюк провів зустріч з заступником Держсекретаря з міжнародних питань щодо правоохоронної діяльності Держдепу США Кірстен Медісон.

Сторони обговорили подальші напрямки співпраці і залучення американських експертів до спільних проектів.

Василь Серватюк відмітив, що Державна прикордонна служба України тісно співпрацює з американськими колегами, зокрема, він наголосив на співробітництві з відділом INL Посольства США в Україні, яке є інтенсивним та інноваційним.

«Один із спільних проектів, що нині тривають, є «Нове обличчя кордону». Вже оновлено персонал низки відділів прикордонної служби. Запроваджено електронну платформу добору персоналу, яку плануємо використовувати, як основну систему зарахування персоналу на службу у відомство», - відмітив Василь Серватюк.

Він також розповів про реформування мобільних підрозділів, зокрема, Мобільного загону «ДОЗОР» спільно з експертами Посольства США, та напрямків протидії корупції.

Серед нових ініціатив співробітництва перший заступник Голови Держприкордонслужби назвав розвиток бази Навчального центру Держприкордонслужби для підготовки фахівців у сфері прикордонної безпеки, а також напрямок співробітництва з Береговою охороною США.

У свою чергу пані Кірстен Медісон відмітила про позитивні враження з реформування силових структур України в системі МВС, в тому числі Державної прикордонної служби України. Вона підтвердила високу оцінку змінам, які відбуваються в українському прикордонному відомстві та наголосила на подальшій підтримці і реальній допомозі у співпраці.

«Допомога від США – ніщо без готовності України її приймати і змінюватися», - наголосила Кірстен Медісон.

Нагадаємо, напередодні заступник Держсекретаря з міжнародних питань щодо правоохоронної діяльності Держдепу США Кірстен Медісон у ході офіційного візиту в Україну провела зустріч з Міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим та відзначила успішних хід реформування системи органів внутрішніх справ та запевнила у підтримці з боку Америки.

«Реформа поліції - це один з найбільш яскравих елементів того, як може виглядати сучасна Україна. Ваша Патрульна поліція, ваш відділ спецпризначення КОРД, а також Прикордонна служба впроваджують передові західні стандарти і практики в своїй роботі», - сказала вона.

Популярні розділи та сервіси