В Адміністрації Держприкордонслужби відбулася нарада з нагоди початку нового навчального року

НАЗАД
03 вересня 2018 13:48

У ході наради відмічалося, що Державна прикордонна служба України продовжує послідовно реформуватися, і в цьому напрямку триває робота над приведення навчальних закладів відомства до кращих міжнародних стандартів.

У навчальних закладах Державної прикордонної  служби України, зокрема в Національній академії ім. Богдана Хмельницького, Головному центрі підготовки особового складу ім. генерал-майора Ігоря Момота, Кінологічному навчальному центрі, Навчально-тренувальному загоні морської охорони розпочався новий навчальний рік та пройшли відповідні урочисті заходи.

Зауважимо, що тільки в Національну академію Державної прикордонної служби цьогоріч поступило 370 осіб - випускників загальноосвітніх навчальних закладів та військовослужбовців за контрактом, а це на 20% осіб більше, ніж минулого року. Також зазначимо, що така кількість першокурсників стала найбільшою за останні два десятки років.

Cьогодні  з нагоди нового навчального року з керівниками навчальних закладів та регіональних управлінь Адміністрація Держприкордонслужби провела відеоселекторну нараду.

Заступник Голови Державної прикордонної служби України Олег Бляшенко привітав усіх з початком навчань та дав деякі настанови.

Він зауважив, що вперше в історії в прикордонному відомстві розпочалася підготовка офіцерів оперативно-стратегічного рівня. Для цього в Академії Держприкордонслужби створено кафедру, де введена спеціальність «Національна безпека (у сфері прикордонної діяльності)».

У ході наради відмічалося, що Державна прикордонна служба України продовжує послідовно реформуватися, і в цьому напрямку триває робота над приведенням навчальних закладів відомства до кращих міжнародних стандартів. При цьому глибина, якість і обсяг знань, які здобувають військовослужбовці – це національний капітал, що в подальшому продовжить захищати країну і забезпечить сталий розвиток нашої держави.

Окремо Олег Вікторович звернувся до педагогів та наставників. Він висловив впевненість, що саме їхній внесок у справу виховання патріотів Вітчизни буде сприяти подальшому розвитку національної української військової школи, вдосконаленню підготовки нового покоління захисників Батьківщини, які будуть якісно виконувати покладені на них завдання із захисту України.

Популярні розділи та сервіси