В Адміністрації Держприкордонслужби пройшла зустріч з представниками Міжнародного центру з розвитку міграційної політики

НАЗАД
12 грудня 2019 14:14

10 грудня учасники зустрічі обговорили питання реалізації заходів у рамках започаткування спільного проєкту «Підтримка ЄС у посиленні інтегрованого управління кордонами в Україні (EU4IBM)», а також визначили напрямки подальшого співробітництва.

Заступник Голови Державної прикордонної служби України Вадим Ченчик поінформував гостей про основні пріоритети для прикордонного відомства у рамках вищезазначеного проєкту. «Станом на сьогодні в Державній прикордонній службі України вже розпочато процес реформування і невдовзі деякі з цих заходів вже будуть завершені» - сказав він.

Представники Міжнародного центру з розвитку міграційної політики (ICMPD) повідомили, що 9 грудня ц.р. було підписано контракт на початок реалізації проєкту, а ICMPD офіційно визнано його виконавцем. Також гості зазначили, що в рамках проєкту планується залучення короткострокових експертів як ЄС, так і національних експертів для аналізу основних «робочих процесів» у сфері інтегрованого управління кордонами, оптимізація системи аналізу ризиків та обміну інформацією на міжвідомчому рівні, допомога у написанні стратегії кадрового менеджменту, а також моніторинг ефективності впровадження нової Стратегії ІУК до 2025 року та Плану її реалізації.

Популярні розділи та сервіси