У Словаччині Василь Серватюк взяв участь в урядовій делегації для обговорення актуальних питань співпраці

НАЗАД
22 лютого 2019 15:22

У м. Братислава (Словацька Республіка) пройшла зустріч урядових делегацій України та Словаччини, на якій обговорювалися актуальні питання співпраці.

У складі української делегації для обговорення питань, що стосуються компетенції прикордонної служби, взяв участь Перший заступник Голови Державної прикордонної служби України Василь Серватюк. На ній також були присутні представники міністерств оборони, прикордонних та авіаційних служб обох країн.

На зустрічі обговорювалися питання розвитку організації та доставки вантажів через територію України та Словаччини, розбудову логістичних центрів та розглядалася можливість розбудови аеропорту «Ужгород».

У ході візиту в Словаччину Перший заступник очільника прикордонного відомства, окремо провів робочі зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Словацькій Республіці Юрієм Мушкою та Першим заступником керівника прикордонного відомства Словацької Республіки полковником Робертом Гуцьким.

Під час зустрічі було обговорено поточну ситуацію на українсько-словацькому державному кордоні, позитивно оцінено виконання зобов’язань щодо двосторонніх та міжнародних угод, що стосуються сфери державних кордонів.

В ході зустрічі констатовано, що поточний рівень взаємної співпраці має високу оцінку, як у сфері функціонування прикордонно-представницького апарату, так і в області оперативної співпраці, взаємообміну аналітично-статистичною інформацією, здійснення спільного патрулювання, а також реадмісії.

Також було позитивно оцінено організацію спільних навчань щодо здійснення спільного патрулювання українсько-словацького державного кордону 20-21 лютого 2019 року.

Представники України та Словаччини домовились активізувати діяльність щодо пошуку дієвих способів протидії використання малих літальних апаратів з метою здійснення незаконної контрабандної діяльності через державний кордон та вжиття необхідних заходів, які пов’язані з можливою зміною напрямків міграційних потоків та, як результат, виникнення нових каналів нелегальної міграції.

Популярні розділи та сервіси