У Києві розпочалась зустріч Петра Цигикала з Командувачем Турецької Берегової Охорони Ахметом Кендіром

НАЗАД
05 листопада 2018 12:40

Сьогодні в Києві Голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Петро Цигикал зустрівся з Командувачем Турецької Берегової Охорони контр-адміралом Ахметом Кендіром.

Зустріч відбулася в рамках розвитку та активізації двосторонньої співпраці у сфері охорони морських кордонів та захисту економічних інтересів у В(М)ЕЗ, що здійснюється на підставі Міжурядової Угоди країн. 

«Я дуже задоволений рівнем нашого співробітництва. Впевнений, що співпраця між нашими відомствами буде й надалі зміцнюватись», - відмітив очільник Держприкордонслужби України Петро Цигикал.

У ході роботи керівники відомств двох країн обговорять ситуацію в регіоні, оцінку ризиків і поточні операції, що проводяться в контексті боротьби з незаконною діяльністю в Чорноморському регіоні. Крім того, акцентуватиметься увага на взаємодії Морської охорони Державної прикордонної служби України та Турецької Берегової Охорони в проведені спільних дій в акваторії Чорного моря, а також перспективах розвитку співробітництва.

На початку зустрічі Петро Цигикал та Ахмет Кендір поклали квіти біля пам’ятника «Прикордонникам усіх поколінь». Крім того, Голова Держприкордонслужби ознайомив Командувача Турецької Берегової Охорони з роботою Головного центру управління службою. Відмітимо, що даний підрозділ цілодобово в режимі on-line збирає та узагальнює інформацію, що відбувається на державному кордоні.

Популярні розділи та сервіси