У Грузії Петро Цигикал провів зустрічі з Міністром внутрішніх справ Грузії та Послом України

НАЗАД
14 лютого 2019 12:15

Перебуваючи в Грузії з робочою поїздкою Голова Держприкордонслужби України Петро Цигикал зустрівся з Міністром внутрішніх справ Грузії Георгієм Гахарія.

Очільник українського прикордонного відомства висловив впевненість про високий рівень взаєморозуміння і довіри, сформований між прикордонними відомствами України і Грузії.

«У найближчій перспективі це дозволить підвищити безпеку кордонів наших держав і безпеку в Чорноморському регіоні в цілому», - відмітив Петро Цигикал.

Голова прикордонного відомства подякував Георгію Гахарія за особисте сприяння в розвитку українсько-грузинського співробітництва у сфері прикордонної безпеки.

Він додав, що перед цим відбулася зустріч з Начальником прикордонної поліції МВС Грузії Теймуразом Кекелідзе, на якій українські та грузинські прикордонники обмінялися думками з актуальних питань забезпечення безпеки державних кордонів двох країн. Крім того, були визначені перспективні напрямки співпраці з протидії транскордонній злочинності, а в рамках підписаного Плану співробітництва на 2019-2020 роки передбачено обмін досвідом у сферах охорони сухопутного кордону і морських ділянок, використання технічних засобів і прикордонної авіації, функціонування пунктів пропуску і організації паспортної роботи.

Сторони відзначили ефективну співпрацю не лише прикордонних відомств обох країн, але й в цілому правоохоронних структур по боротьбі з організованою злочинністю. Вони висловили сподівання на швидке погодження і підписання протоколу співпраці по боротьбі з оргзлочинністю.

Також на зустрічі акцентувалася увага на прикордонних аспектах у протидії агресивної політики Російської Федерації щодо України та Грузії і відмічалася важливість безпеки у Чорноморському регіоні.

Петро Цигикал відмітив підтримку грузинською делегацією під час проведення в Україні зустрічі керівників прикордонних відомств країн Чорноморського регіону, що відбулася в Одесі в листопаді минулого року.

«Тоді Україна і Грузія висловили консолідовану позицію щодо Російської Федерації, яка несе загрозу миру і стабільності в Чорному морі, продовжуючи політику незаконну окупацію територій наших країн», - сказав Голова Держприкордонслужби України.

Крім того, в Грузії Голова Держприкордонслужби мав можливість зустрітися із Надзвичайним і повноважним послом України в Грузії Ігорем Долговим. Посол відзначив плідну співпрацю обох країн, дружні відносини та ефективну взаємодію правоохоронних структур і в першу чергу прикордонників.

Популярні розділи та сервіси