Триває робота Голови Державної прикордонної служби у Сумському прикордонному загоні

НАЗАД
15 сiчня 2020 14:15

Група офіцерів Адміністрації Державної прикордонної служби України на чолі з Головою служби полковником Сергієм Дейнеком продовжує роботу на ділянці відповідальності Сумського загону.

Спочатку група працювала у пункті пропуску «Бачівськ» та у відділі прикордонної служби «Глухів». Голова Держприкордонслужби поспілкувався з особовим складом прикордонних нарядів, загострив увагу на особливостях огляду вантажних транспортних засобів, зокрема на необхідності посилення оглядової роботи на в’їзному напрямі та роботи прикордонних оперативників щодо протидії загрозам і ризикам, які існують.

Також у рамках поїздки офіцери Адміністрації відомства відвідали відділ прикордонної служби «Білопілля», місцевий пункт пропуску «Грабовське» та відділу «Краснопілля». У цих підрозділах основні питання керівництва стосувались умови проходження служби військовослужбовців-строковиків. Охоронці кордону мали можливість у невимушеній обстановці поспілкуватися з полковником Сергієм Дейнеком, розповісти про свої службові будні, а також поцікавитися перспективами продовження служби у лавах «зелених беретів».

Сьогодні робота керівництва відомства продовжується на базі Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України.

Популярні розділи та сервіси