«Тиждень Відкритого Уряду» – Адміністрація Держприкордонслужби поглиблює соціальний діалог

НАЗАД
19 травня 2021 16:54

З 17 по 21 травня 2021 року в Україні, як і в інших країнах – учасницях міжнародного Партнерства «Відкритий Уряд» проходить Тиждень Відкритого Уряду.

Його мета – зосередити увагу органів державної влади на розгляді питань, що турбують громадськість та більш активно реагувати на потреби громадян і дати можливість для представників інститутів громадянського суспільства, громадян дізнатися більше про механізми та інструменти відкритості, прозорості та підзвітності врядування в Україні.

Сьогодні, 19 травня, зазначений захід відбувся і в Адміністрації Державної прикордонної служби України та проводився у відеорежимі з органами Держприкордонслужби, за участю заступника Голови Державної прикордонної служби України генерал-майора Сергія Сердюка, керівників структурних підрозділів Адміністрації Держприкордонслужби, представників Громадської ради при Адміністрації Держприкордонслужби, Об’єднаної профспілкової організації Держприкордонслужби, Всеукраїнської організації ветеранів-прикордонників.

На початку засідання за круглим столом перед його учасниками виступив генерал-майор Сергій Сердюк, який зосередив увагу аудиторії на тому, що сьогодні на державному рівні проводиться значна робота, спрямована на розвиток демократії, підвищення рівня відкритості діяльності органів влади, покращення якості державного управління, посилення взаємодії з громадянами, інститутами громадянського суспільства.

Також генерал-майор Сергій Сердюк подякував Громадській раді при Адміністрації Державної прикордонної служби України, Об’єднаній профспілковій організації та Всеукраїнській організації ветеранів-прикордонників за проведену значну роботу у вирішенні нагальних питань, які однаково турбують як прикордонне відомство, так і громадськість, та висловив сподівання, що подальша робота буде спрямована на поглиблення ведення дієвого соціального діалогу.

Під час засідання круглого столу його учасники активно обговорювали низку важливих питань щодо вдосконалення законодавчого регулювання діяльності громадських рад при органах виконавчої влади, збільшення видатків на Адміністрацію Держприкордонслужби та фонд оплати праці працівників. Також аналізували дієвість механізму проведення організаційно-штатних змін працівників. Окремими питаннями обговорення стали соціально-правова реабілітація українських прикордонників з розглядом ініціатив щодо внесення змін до проекту Закону України «Про внесення зміни до статті 3 Закону України «Про очищення влади» та перерахунок пенсій військовим пенсіонерам- прикордонникам а також та вирішення житлової проблеми військовослужбовців і працівників.

У результаті проведених обговорень представники громадських організацій запропонували учасникам засідання здійснити узагальнення своїх пропозицій з розглянутих питань та вирішили напрацьовані ініціативи встановленим порядком направити на розгляд Кабінету Міністрів України.

Популярні розділи та сервіси