Західне регіональне управління (м.Львів)

НАЗАД

Західне регіональне управління, є територіальним органом Адміністрації Державної прикордонної служби України згідно компетенції, визначеної законодавством України, виконує завдання щодо забезпечення недоторканності кордону, запобігання конкретним злочинам та адміністративним правопорушенням, пов'язаним з протиправною діяльністю на кордоні, їх виявлення, припинення, здійснення провадження у справах про адміністративні правопорушення.

1814,257 км

Загальна протяжність:

1264,677 км (з неї 368,7 км - гірська)

сухопутна

546,701 км.

річкова

3,0 км

озерна

Західне регіональне управління охороняє ділянку державного кордону України з Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією, Молдовою та Білоруссю загальною протяжністю державного кордону 1814,257 км; із них сухопутна – 1264,677 км (з неї  368,7 км - гірська); річкова - 546,701 км. 

Протяжність кордону з Республікою Польща - 537,44 км, Словацькою Республікою - 97,85 км, Угорщиною - 136,24 км, Румунією - 439,895 км, Республікою Молдова – 170 км, Республікою Білорусь - 432,832.

Підрозділи дислокуються на території 6 областей (Волинської, Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей) та 31 прикордонних районів України. Безпосередньо державний кордон охороняють 71 відділ прикордонної служби та 6 мобільних відділів прикордонної служби.

Окрім того, у склад Західного регіонального управління входять Кінологічний навчальний центр (м. Великі Мости), Військово-медичний клінічний центр м. Львів та Окремий відділ технічного нагляду за будівництвом.

На ділянці відповідальності регіонального управління відповідними міжурядовими Угодами визначено 63 пункти пропуску через державний кордон та 6 пунктів контролю (міжнародних – 58, міждержавних – 4, місцевих – 7).

СОЦІАЛЬНИЙ СУПРОВІД

У відповідності до Постанови КМУ від 3 жовтня 2023 р. № 1050 «Про реалізацію експериментального проекту із запровадження договірної форми надання соціальної послуги із соціального супроводу військовослужбовців та членів їх сімей у військових частинах (підрозділах) Збройних Сил» в Західному регіональному управлінні та підпорядкованих військових частинах створені підрозділи з соціального супроводу.

Соціальний супровід – це можливість отримати допомогу у цивільних питаннях для військового та його родини на початку служби, під час її проходження та на етапі демобілізації. Ключова мета послуги – це надати консультації з соціальної підтримки військовому та родині, допомога в оформлені документів у питаннях, що не стосуються напряму військової служби. Надаватись ця послуга може як офлайн, так і онлайн.

Для отримання консультацій щодо соціального супроводу в усній формі працює телефон: +38(067) 490 13 15

- у робочі дні з 09:00 до 16:00 приймання усних звернень за консультацією, викладених військовослужбовцями які проходять службу в органах охорони державного кордону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби та членів їх сімей.

У разі, якщо заявник застосовує ненормативну лексику, вдається до образ, а також якщо його звернення містить заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі, посадові особи, які забезпечують роботу телефонної лінії, мають право припинити спілкування з ним та заблокувати за допомогою технічних засобів приймання від нього звернень за консультацією.

До складу входять

Керівництво

ВАВРИНЮК Валерій Павлович

НАЧАЛЬНИК РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ

ГЕНЕРАЛ-МАЙОР

РИБАК Олександр Григорович

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ - НАЧАЛЬНИК ШТАБУ

БРИГАДНИЙ ГЕНЕРАЛ

Форми на запити з публічної інформації можна отримати за адресою

Сектор документального забезпечення, вул. Мечнікова, 16-А, м. Львів, 79017

Популярні розділи та сервіси