Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Навчальний центр Морської охорони

Навчальний центр морської охорони є державним професійно-технічним навчальним закладом третього атестаційного рівня.

Навчальний центр морської охорони у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України «Про Державну прикордонну службу України», «Про освіту», «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про професійно-технічну освіту», указами та розпорядженнями Президента України, нормативно-правовими актами Верховної Ради та Кабінету Міністрів України, нормативними актами Міністерства освіти і науки України, Адміністрації Державної прикордонної служби України, Статутом Навчального центру морської охорони.

Зазначені категорії персоналу у Навчальному центрі морської охорони проходять навчання за наступними напрямками підготовки:

1. Спеціальне  озброєння (обладнання) кораблів морської охорони:

 • артилерійське озброєння  КрМО (КаМО);
 • радіотехнічні засоби  КрМО (КаМО);
 • технічні засоби навігації та кораблеводіння;

2. Технічне обладнання кораблів та катерів морської охорони:

 • засоби  корабельної автоматики та електрообладнання;
 • корабельні двигуни внутрішнього згорання.

3. Технічне обладнання та застосування малих катерів морської охорони.

Крім фахівців корабельно-катерного складу морської охорони у Навчальному центрі морської охорони здійснюється підготовка молодших фахівців для інших органів Державної прикордонної служби України:

 • підвищення кваліфікації операторів постів технічного спостереження;
 • підвищення кваліфікації операторів систем оптико-електронного спостереження.

Структура Навчального центру морської охорони складається з управління Навчального центру, трьох основних підрозділів та восьми груп, які здійснюють всебічне забезпечення навчально-виховного процесу.

Цикл підготовки фахівців морської охорони – базовий структурний підрозділ Навчального центру, що здійснює навчальну та методичну діяльність, здійснює раціоналізаторську діяльність за певним напрямом.

Відділ підготовки персоналу – основний організаційний структурний підрозділ Навчального центру, в якому курсанти об’єднуються в навчальні групи за спеціальностями.

Госпіталь - структурний підрозділ, який здійснює медичне забезпечення здобувачів освіти, військовослужбовців, працівників органів та підрозділів ДПСУ, які дислокуються у м. Ізмаїл, членів їх сімей та ветеранів служби.

В Навчальному центрі створена та постійно оновлюється сучасна навчальна  матеріально-технічна база (НМТБ). До складу центру входять два навчальні корпуси. В них  обладнано  спеціалізовані комп’ютерні та лекційні кабінети з мультимедійним обладнанням, спеціальні навчальні кабінети за напрямками підготовки.

НМТБ центру включає:

 • навчально-лабораторну базу (лабораторне устаткування та обладнання, вимірювальна та обчислювальна техніка, технічні засоби навчання і контролю, наочне приладдя);
 • 13 навчальних кабінетів, лабораторію двигунів внутрішнього згорання, тренажер по відпрацюванню боротьби з водою надводного корабля, навчальну бібліотеку, методичний кабінет (викладацька), інші навчальні та навчально-допоміжні приміщення;
 • озброєння та техніку;
 • такелажну майстерню;
 • польову навчальну базу;
 • підручники та навчальні посібники, наукову та довідкову літературу, статути, порадники, технічні описи, курси стрільб, інші нормативні документи і навчально-методичні матеріали;
 • спортивну залу, спортивні споруди (майданчики), навчальні містечка;
 • інтерактивний мультимедійний лазерний тир;
 • інші матеріальні й технічні засоби, будівлі та споруди.
Основні завдання
Керівництво
Куценко Ілля Володимирович
Начальник навчального Центру Морської охорони
капітан 1 рангу
перша та третя середа місяця з 14.30 до 16.30
ГРЕНЧЕВСЬКИЙ Сергій Анатолійович
Перший заступник начальника Центру
капітан 1 рангу
Поштова адреса:
68600, м. Ізмаїл, вул. Г. Музиченка, 31
Телефон:
(04841) 2-31-58
-
Форми на запити з публічної інформації можна отримати за адресою:
+ Розгорнути меню