Регіональне управління Морської охорони (м.Одеса)

НАЗАД

Регіональне управління Морської охорони Адміністрації Державної прикордонної служби України є територіальним органом Адміністрації Державної прикордонної служби України, який згідно компетенції, визначеної законодавством України, виконує завдання

765 миль

Зона відповідальності Морської охорони включає

509 миль

Чорне море

132 милі

Азовське море

26 миль

Керченська протока

щодо охорони державного кордону на морі, річках, озерах та інших водоймах; контролю за плаванням і перебуванням українських та іноземних невійськових суден і військових кораблів у прилеглій зоні, територіальному морі та внутрішніх водах України, заходження іноземних невійськових суден і військових кораблів у внутрішні води і порти України та перебування у них; охорони суверенних прав України в її прилеглій зоні та виключній (морській) економічній зоні та контроль за реалізацією прав і вконанням зобов'язань у цих зонах інших держав, українських та іноземних юридичних і фізичних осіб, міжнародних організацій; у складі сил оборони України бере участь у відсічі та стримуванні збройної агресії російської федерації.

Зона відповідальності Морської охорони включає 765 миль морської ділянки державного кордону України, з яких 509 миль – Чорним морем, 132 милі - Азовським та 26 миль - Керченською протокою. Протяжність кордону по річці Дунай – 98 миль. Площа виключної (морської) економічної зони сягає понад 21 тисячу квадратних миль. Після анексії АР Крим до тимчасово непідконтрольної території віднесено 413 миль морського кордону, з яких 290 – в Чорному морі, 97 – в Азовському та 26 миль Керченської протоки. У В(м)ЕЗ – понад 15 тисяч квадратних миль.

До складу входять

Керівництво

КОСТУР Олег Іванович

НАЧАЛЬНИК РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ

КОНТР-АДМІРАЛ

НІКОЛАЄНКО Олександр Віталійович

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ - НАЧАЛЬНИК ШТАБУ

КОММОДОР

Поштова адреса

вул. Приморська, 3-А, м. Одеса, 65026
-

Форми на запити з публічної інформації можна отримати за адресою

Сектор документального забезпечення, вул. Приморська, 3-А, м. Одеса, 65026
-

Популярні розділи та сервіси