Телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Військово-медичний клінічний центр м.Одеса

Військово-медичний клінічний м.Одеси був створений 31 серпня  1944 року в м. Кишиневі і називався Окружний госпіталь Молдавського прикордонного округу. У червні 1945 року він був переведений в м. Ліпкани, а у вересні 1946 року до м. Одеси.

З 1946 року госпіталь функціонував як спеціалізований гарнізонний госпіталь Південно-Західного, а потім Західного прикордонного округу. Це обумовлено тим, що Одеський науково-дослідний інститут очних хвороб був на той час провідним медичним закладом з лікування очних хвороб і наслідків бойових травм очей. На початку свого функціонування у госпіталі були розгорнуті терапевтичне і хірургічне відділення, але з часом їх кількість збільшувалась, рівень медичної допомоги підвищувався. На сьогоднішній день вона надається в обсязі кваліфікованої з елементами спеціалізованої. Лікувально-профілактична робота організована у 11 відділеннях: приймальному, поліклінічному, хірургічному, терапевтичному, кардіологічному, неврологічному, стоматологічному, рентгенологічному, фізіотерапевтичному, лабораторному, а також у відділенні анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії і діагностичних кабінетах. У клінічному госпіталі успішно проводяться оперативні втручання офтальмологічного профілю по заміні кришталика та для лікування глаукоми.

У клінічному Центрі за останні роки введено в дію уніфіковані стандарти медичної допомоги лікувально-діагностичного процесу, а також умови, що відповідають сучасному рівню перебування пацієнтів на лікуванні. Понад 30 лікарів клінічног госпіталю мають вищу кваліфікаційну категорію. Госпіталь тісно співпрацює з Одеським національним медичним університетом та є клінічною базою для кількох його кафедр. 

На даний час в Центрі перебувають на безкоштовному медичному обслуговуванні прикріплені контингенти відповідно до наказу Адміністрації Державної прикордонної служби України №1065 від 11.12.2012 року.

Ліцензія на медичну практику АГ № 597212 строк дії ліцензії з 23.01.2012, видана Міністерством охорони здоров’я України. (Реєстраційне досьє від 04.08.2017 № сп/2330).

Акредитаційний сертифікат МЗ № 013668 від 26 жовтня 2017 року, виданий Міністерством охорони здоров’я України з терміном дії до 23 лютого 2020 року.

ВМКЦ ДПСУ м. Одеса утворений і функціонує з метою здійснення медичної практики, ефективного використання ресурсів для досягнення найкращих кінцевих результатів у наданні медичної допомоги військовослужбовцям, ветеранам відомства, іншим особам, які мають право на лікування у ВМКЦ ДПСУ м. Одеса, а також медичного обслуговування населення (надання медичних послуг на підставі договорів на медичне обслуговування).

Основні завдання
Керівництво
КАЛЬЧУК Оксана Віталіївна
Начальник Військово-медичного клінічного центру
полковник медичної служби
щопонеділка з 14.30 до 15.30
Буркацький Андрій Мирославович
Перший заступник начальника центру – начальник медичної частини
підполковник медичної служби
щовівторка з 14.30 до 15.30
Поштова адреса:
65009, м. Одеса, вул. Черняховського, 6
Телефон:
048-702-51-20
Форми на запити з публічної інформації можна отримати за адресою:
+ Розгорнути меню