Одеський військово-медичний клінічний центр (клінічний госпіталь) (м.Одеса)

НАЗАД

Військово-медичний клінічний м.Одеси був створений 31 серпня  1944 року в м. Кишиневі і називався Окружний госпіталь Молдавського прикордонного округу. У червні 1945 року він був переведений в м. Ліпкани, а у вересні 1946 року до м. Одеси.

З 1946 року госпіталь функціонував як спеціалізований гарнізонний госпіталь Південно-Західного, а потім Західного прикордонного округу. Це обумовлено тим, що Одеський науково-дослідний інститут очних хвороб був на той час провідним медичним закладом з лікування очних хвороб і наслідків бойових травм очей. На початку свого функціонування у госпіталі були розгорнуті терапевтичне і хірургічне відділення, але з часом їх кількість збільшувалась, рівень медичної допомоги підвищувався. На сьогоднішній день вона надається в обсязі кваліфікованої з елементами спеціалізованої. Лікувально-профілактична робота організована у 11 відділеннях: приймальному, поліклінічному, хірургічному, терапевтичному, кардіологічному, неврологічному, стоматологічному, рентгенологічному, фізіотерапевтичному, лабораторному, а також у відділенні анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії і діагностичних кабінетах. У клінічному госпіталі успішно проводяться оперативні втручання офтальмологічного профілю по заміні кришталика та для лікування глаукоми.

У клінічному Центрі за останні роки введено в дію уніфіковані стандарти медичної допомоги лікувально-діагностичного процесу, а також умови, що відповідають сучасному рівню перебування пацієнтів на лікуванні. Понад 30 лікарів клінічног госпіталю мають вищу кваліфікаційну категорію. Госпіталь тісно співпрацює з Одеським національним медичним університетом та є клінічною базою для кількох його кафедр. 

На даний час в Центрі перебувають на безкоштовному медичному обслуговуванні прикріплені контингенти відповідно до наказу Адміністрації Державної прикордонної служби України №1065 від 11.12.2012 року.

Ліцензія на медичну практику АГ № 597212 строк дії ліцензії з 23.01.2012, видана Міністерством охорони здоров’я України. (Реєстраційне досьє від 04.08.2017 № сп/2330).

Акредитаційний сертифікат МЗ № 013668 від 26 жовтня 2017 року, виданий Міністерством охорони здоров’я України з терміном дії до 23 лютого 2020 року.

ВМКЦ ДПСУ м. Одеса утворений і функціонує з метою здійснення медичної практики, ефективного використання ресурсів для досягнення найкращих кінцевих результатів у наданні медичної допомоги військовослужбовцям, ветеранам відомства, іншим особам, які мають право на лікування у ВМКЦ ДПСУ м. Одеса, а також медичного обслуговування населення (надання медичних послуг на підставі договорів на медичне обслуговування).

надання невідкладної медичної допомоги пораненим та хворим при гострих та раптових захворюваннях, травмах, отруєннях та в інших випадках

кваліфіковане і в повному обсязі обстеження військовослужбовців, ветеранів та працівників ДПС України, які звертаються до закладу охорони здоров’я

диспансеризація прикріпленого контингенту

своєчасне та кваліфіковане надання медичної допомоги хворим на амбулаторно-поліклінічному прийомі, вдома хворим, які за станом здоров’я і характером захворювання не можуть відвідати заклад охорони здоров’я й не потребують стаціонарного лікування та систематичного догляду лікаря

проведення заходів медичної реабілітації відповідно до медичних показань для відновлення фізичних, психологічних і соціальних функцій

Керівництво

КАЛЬЧУК Оксана Віталіївна

НАЧАЛЬНИК ЦЕНТРУ

ПОЛКОВНИК МЕДИЧНОЇ СЛУЖБИ

БУРКАЦЬКИЙ Андрій Мирославович

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА ЦЕНТРУ - НАЧАЛЬНИК МЕДИЧНОЇ ЧАСТИНИ

ПОЛКОВНИК МЕДИЧНОЇ СЛУЖБИ

Поштова адреса

вул. Черняховського, 6, м. Одеса, 65009
-

Форми на запити з публічної інформації можна отримати за адресою

вул. Черняховського, 6, м. Одеса, 65009
-

Популярні розділи та сервіси