Адміністрація Державної прикордонної служби України

НАЗАД

Адміністрація Державної прикордонної служби України - є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через міністра внутрішніх справ України і який реалізує державну політику у сфері захисту державного кордону та охорони суверенних прав України в її виключній (морській) економічній зоні. Керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України.

Реалізація державної політики у сфері охорони державного кордону, здійснення управління у сфері охорони державного кордону.

Внесення на розгляд міністра внутрішніх справ України пропозицій щодо забезпечення формування державної політики у зазначеній сфері.

Участь у розробленні та реалізації загальних принципів правового оформлення і забезпечення недоторканності державного кордону та охорони суверенних прав України в її виключній (морській) економічній зоні.

Здійснення управління територіальними органами - регіональними управліннями, Морською охороною, органами охорони державного кордону, органами забезпечення, навчальними закладами та науково-дослідними установами.

Структура Адміністрації ДПСУ

Популярні розділи та сервіси