«Соціальне партнерство та ведення соціального діалогу – запорука успіху»

НАЗАД
08 серпня 2019 17:05

Під таким гаслом учора в Адміністрації Держприкордонслужби відбувся круглий стіл між керівництвом прикордонного відомства і профспілковою організацією служби.

У перемовинах з «Ведення соціального діалогу та виконання норм трудового законодавства, Галузевої угоди та колективних договорів» взяли участь керівники департаментів й управлінь Адміністрації ДПСУ, голова Профспілки працівників державних установ України Юрій Піжук, профспілковий актив Адміністрації та органів охорони державного кордону і державні службовці Адміністрації Держприкордонслужби.

Під час засідання представники керівництва й профспілок обговорювали перспективи розвитку соціального діалогу між сторонами, порушували  питання оплати праці, проведення організаційно-штатних змін, кадрової роботи, а також правової підтримки і захисту людей праці.

Голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко під час виступу зазначив, що діяльність прикордонного відомства спрямована на забезпечення охорони державного кордону та соціальний захист особового складу, який його охороняє.

«Адже соціальні складові для кожного прикордонника, працівника і державного службовця їх родин – це запорука успіху прикордонного відомства, це якісні результати служби і роботи, іміджева та мотиваційна її складова», - наголосив очільник прикордонного відомства України.

Сергій Дейнеко запевнив, що він, як керівник, буде намагатися зробити все можливе, щоб кожний прикордонник, їх родини, працівники, ветерани пишались, тим, що вони належать до когорти прикордонників.

Також на засіданні Голова профспілки держустанов України Юрій Піжук у своїй презентації акцентував увагу на питаннях розвитку та удосконалення державної служби України, майбутні кроки в сфері іміджу, інформаційної підтримки, соціального та правового захисту державних службовців, їх мотивацію перебування на державній службі.

Крім того, Юрій Піжук висвітлив позицію профспілки державних установ щодо захисту прав працівників державних установ на всіх рівнях влади, зокрема й на міжнародному.

Варто резюмувати, що діалог був конструктивним, під час обміну пропозиціями, сторони досягли очікуваних результатів.

Популярні розділи та сервіси