Сигарети є лідерами серед товарів, які намагаються незаконно переправляти через кордон

НАЗАД
21 жовтня 2020 13:30

Про це сьогодні повідомив Перший заступник Голови Державної прикордонної служби України Володимир Нікіфоренко під час пресконференції.

Володимир Нікіфоренко заявив, що практично щодобово прикордонники виявляють та припиняють спроби незаконного переміщення тютюнових виробів. Він додав, що всього від початку 2020 року підрозділи Держприкордонслужби виявили майже 12 мільйонів пачок сигарет, які порушники намагались незаконно переправити через кордон.

Перший заступник Голови Держприкордонслужби наголосив, що понад 60 % тютюнових виробів виявили в морських пунктах пропуску (7,5 млн пачок).

Так, тільки на початку жовтня в Одеському морському торгівельному порту міжвідомча група на підставі ухвали суду виявила у 4 контейнерах більш як 4500 ящиків сигарет білоруського виробництва. А це понад 2,28 мільйона пачок на суму понад 80 млн грн. Тютюнові вироби переміщували до країн Євросоюзу з порушенням норм чинного міжнародного законодавства.

У травні у Чорноморському рибному порту викрили схему незаконного транзиту через територію України та Молдови у країни ЄС з Об’єднаних Арабських Еміратів. Вилучено понад 1,7 млн пачок сигарет вартістю майже 70 мільйонів гривень.

Пресконференція в рамках проєкту з протидії нелегальній торгівлі тютюновими виробами відбулася в інформагентстві Інтерфакс-Україна за ініціативи та участі представників Компанія JTI, зокрема генерального директора JTI Україна Пола Холловея. В ній також брав участь В.о. Голови Державної фіскальної служби Сергій Солодченко. 

Популярні розділи та сервіси