телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Східне регіональне управління Державної прикордонної служби України
08/04/16 - 14:49

Східне регіональне управління Державної прикордонної служби України охороняє державний кордон України з Російською Федерацією.

Державний кордон встановлено Договором між Україною та Російською Федерацією "Про російсько – український державний кордон" від 28 січня 2003 року, який ратифіковано Урядами країн 20 квітня 2004 року та проходить по лінії адміністративно-територіального поділу між Україною та Російською Федерацією.

Загальна протяжність ділянки 1934,5 км, з них: 

сухопутна ділянка – 1541,5 км

річкова ділянка – 261 км

по узбережжю Азовського моря – 132 км (морська ділянка - 46,5 морських миль - 86,1 км) в межах Донецької, Луганської, Харківської та Сумської областей.

Східне регіональне управління, як територіальний орган охорони кордону в системі Державної прикордонної служби України згідно компетенції, визначеної законодавством України, виконує завдання щодо забезпечення недоторканності кордону, запобігання конкретним злочинам та адміністративним правопорушенням, пов'язаним з протиправною діяльністю на кордоні,  їх виявлення,  припинення,  проведення дізнання, здійснення провадження у справах про адміністративні правопорушення.

У зв’язку з агресією зі сторони РФ Східне регіональне управління не контролює 461,2 км держкордону в межах Донецької та Луганської областей.

З вересня 2014 року підрозділи регіонального управління у взаємодії з Збройними Силами України (ЗСУ), Національною Гвардією України (НГУ) здійснюють контроль лінії зіткнення в зоні проведення АТО протяжністю 415 км.

 Східне регіональне управління здійснює прикордонний контроль в пунктах пропуску для повітряного сполучення в Харківській, Сумській та Дніпропетровській областях та морських пунктах пропуску "Маріуполь - порт", "Азовсталь", "Маріупольський СРЗ" на території Донецької області.

Станом на 1 січня 2016 року функціонують 44 пункти пропуску через державний кордон (міжнародних – 28, міждержавних – 9, місцевих - 7).

За видами сполучень:

  • автомобільних – 13
  • залізничних – 15
  • морських – 3
  • повітряних – 6
  • пішохідних – 7

На виконання положень мирного плану Президента України вимог Голови Служби регіональне управління виконує комплекс завдань по забезпеченню національної безпеки України вздовж лінії розмежування. Для пропуску через лінію розмежування осіб, транспортних засобів та вантажів на 12 дорожніх коридорах розгорнуто 10 контрольних пунктів в’їзду/виїзду.

До складу СхРУ входять:

 

Начальник Східного регіонального управління 

генерал-майор БІДИЛО Сергій Вікторович

Графік особистого прийому громадян начальником регіонального управління:

останній вівторок та четвер місяця з 10.00 до 13.00

Перший заступник начальника регіонального управління – начальник штабу

полковник Левадний Ігор Анатолійович

Графік особистого прийому громадян першим заступником начальниканачальником штабу:

щовівторка з 10.00 до 13.00

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

+ Розгорнути меню