Сергій СЕРДЮК: Процес розподілу випускників Національної академії 2020 року проводиться на принципах прозорості, відкритості та чесності

НАЗАД
14 травня 2020 08:46

Зазначимо, що розподіл випускників здійснюється з дотриманням всіх карантинних заходів безпеки.

Напередодні чергового випуску офіцерів-прикордонників, з метою визначення подальшого проходження військової служби, у тому числі й найближчій перспективі, відповідно до наказу Адміністрації Держприкордонслужби України,  з 26 травня у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького розпочалися заходи з розподілу офіцерів на первинні офіцерські посади за професійним спрямуванням.

Розподіл офіцерів-прикордонників відбувається за участі заступника Голови Державної прикордонної служби України генерал-майора Сергія Сердюка, начальника управління кадрового менеджменту Адміністрації Держприкордонслужби полковника Олексія Харченка, представників Адміністрації Держприкордонслужби, які прибули до академії у складі комісії, представників служби внутрішньої безпеки, ветеранських, громадських організацій та засобів масової інформації Хмельниччини.

Відкрив захід заступник Голови відомства генерал-майор Сергій Сердюк. Під час свого виступу він вкотре наголосив всім присутнім, що процес розподілу випускників Національної академії 2020 року проводиться на принципах прозорості, відкритості та чесності.

Згодом зі своєю аналітичною доповіддю виступив начальник управління кадрового менеджменту Адміністрації Держприкордонслужби полковник Олексій Харченко, який зазначив, що вперше розподіл випускників проводиться за результатами рейтингового оцінювання освітньої діяльності здобувачів вищої освіти, і є підставою для визначення пріоритету у виборі посади в органах охорони Державного кордону. Також Олексій Васильович проінформував, що до випуску пропонується 238 підготовлених офіцерів, у тому числі 29 жінок. Офіцери, освітньо-кваліфікаційного рівня бакалаври, в зону операції Об’єднаних сил не розподіляються.

Робочою групою відомства було вивчено склад випускників, проаналізовано проходження ними військової служби, враховано попередню спеціальність та досвід служби, враховано строки вислуги випускників у військовому званні, підготовлено перелік вакантних посад для молодих офіцерів, які отримують перше офіцерське звання — «лейтенант».

Заступник Голови служби генерал-майор Сергій Сердюк запевнив, що всім випускникам буде надано можливість отримати вичерпну висококваліфіковану відповідь на їхні питання під час особистої зустрічі.

Популярні розділи та сервіси