Сергій Дейнеко: Забезпечення належних умов служби та гідного соціального пакету прикордонників – є одним з наших пріоритетів

НАЗАД
26 грудня 2019 11:30

Сьогодні, 24 грудня, в селі Михайлівка на Вінниччині Голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко відкрив оновлений прикордонний підрозділ.

Нове відділення інспекторів прикордонної служби «Михайлівка» відділу прикордонної служби «Ямпіль» охоронятиме понад два десятки кілометрів українсько-молдовського кордону.

Захід відбувся за участі представників органів місцевої влади та жителів територіальної громади.

«Вже понад 27 років цей підрозділ стоїть на варті державного кордону по річці Дністер. Сформований у 1992 році, він пройшов свій службовий шлях – від застави «Михайлівка» – до сучасного підрозділу європейського зразка. На даний час тут створено всі необхідні умови та інфраструктуру, забезпечено сучасним обладнанням і технікою», - зазначив Сергій Дейнеко.

Відкриття оновленого підрозділу є знаковою подією для прикордонників, які тут служать, адже як вони самі відмічають – сучасне облаштування та оновлене технічне забезпечення  в рази збільшить ефективність виконання службових обов’язків.

«Загальна вартість цього проекту склала 750 тис. грн. Під час його реалізації виконано повний комплекс будівельних та оздоблювальних робіт, зроблено все необхідне для його автономного і безперебійного функціонування. Забезпечення належних умов служби та гідного соціального пакету прикордонників – є одним з наших пріоритетів. Тому цей оновлений підрозділ стане чудовим новорічним подарунком для його колективу»,- сказав очільник прикордонного відомства України Сергій Дейнеко.

Будівництво 2-поверхової адміністративної будівлі, що розпочалося торік, здійснювалось за рахунок субвенцій за підтримки Вінницької ОДА та Ямпільської РДА. Крім цього, чималу частину будівельних робіт виконано власними силами Могилів-Подільського загону.

Варто зазначити, що тільки за цей рік персоналом відділу «Ямпіль» затримано 18 порушників державного кордону. Припинено 10 спроб незаконного переміщення товарів. Притягнуто до адміністративної відповідальності близько 100 порушників законодавства з прикордонних питань.

«Це дійсно бойовий колектив. 9 його військовослужбовців виконували службово-бойові завдання на сході країни», - наголосив керівник прикордонного відомства.

Під час заходу очільник прикордонного відомства нагородив відомчими нагородами кращих прикордонників Могилів-Подільського загону імені Героя України старшого лейтенанта В’ячеслава Семенова.

Також у цей день хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих прикордонників і усіх захисників України. Голова Державної прикордонної служби України разом із представниками місцевої влади поклав квіти до Меморіалу пам’яті загиблим героям-прикордонникам, що встановлений на території військового містечка Могилів-Подільського прикордонного загону.

«Загалом у Антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил вже взяло участь майже 20 тисяч прикордонників. Нажаль не всі повернулися додому живими. 70 наших товаришів поклали своє життя за Україну. За мужність і героїзм 932 з них нагороджені державними нагородами, а подвиг трьох офіцерів відзначено Зіркою Героя України», - сказав Сергій Дейнеко.

Популярні розділи та сервіси