Сергій Дейнеко з робочою поїздкою відбув на Буковину

НАЗАД
17 липня 2020 10:01

Голова Держприкордонслужби особисто перевірить стан охорони державного кордону в межах Чернівецької області.

Особлива увага приділятиметься напрямкам, де порушники найактивніше намагаються вчиняти протиправні дії. 
Попри загрозу поширення коронавірусу, яка досить актуальна для цього регіону, протиправні елементи продовжують спроби незаконного переправити в Румунію тютюнові вироби. При цьому активність порушників почала наростати з червня.
Протягом кількох днів очільник Держприкордонслужби проінспектує підрозділи охорони кордону на цій ділянці. Сергій Дейнеко ознайомиться із заходами, які вживають керівники на місцях для ефективної протидії протиправній діяльності, зокрема її організованим формам. 
Відмітимо, що у першому півріччі цього року співробітники Чернівецького прикордонного загону завадили переміщенню контрабандних товарів на 9,5 мільйонів гривень, у тому числі більше 330 тисяч пачок сигарет. 
Крім того, Голова Держприкордонслужби перевірить умови служби підлеглих та їх забезпечення. Прикордонники матимуть можливість обговорити з ним нагальні питання, з якими вони стикаються в службі та побуті. 
 Окремо очільник відомства проведе зустрічі з керівництвом органів місцевої влади та взаємодіючих структур, аби посилити консолідовані кроки в питаннях співпраці на державному кордоні. Також важливим стане обговорення дій на випадок зухвалої реакції осіб, які причетні до протиправної діяльності, по відношенню до прикордонників, що нерідко наражає життя правоохоронців на небезпеку.
За результатами роботи керівником прикордонного відомства будуть прийняті подальші необхідні рішення з посилення охорони кордону, в тому числі залучення резервів, як особового складу так і технічних засобів.

Популярні розділи та сервіси