Сергій Дейнеко: «Система розвитку відомчого спорту тримається на людях, які з року в рік добре роблять свою роботу, а олімпійські нагороди – найкращий тому доказ»

НАЗАД
17 серпня 2021 19:43

Про це Голова Державної прикордонної служби України заявив під час зустрічі з віце-чемпіоном Олімпійських ігор у Токіо Олександром Хижняком.

Срібний призер Олімпіади 2020 інструктор спорткоманди Держприкордонслужби Олександр ХИЖНЯК завітав до Адміністрації прикордонного відомства.

Очільник служби Сергій ДЕЙНЕКО привітав боксера із заслуженою медаллю. Під час зустрічі з офіцерами Адміністрації Держприкордонслужби Олександр розповів про перебіг олімпіади, кроки до перемоги та рівень боксу на цьогорічних іграх.

Учасники зустрічі ділилися враженням від переглянутих ефірів змагань, фотографувалися, вітали спортсмена, бажали нових здобутків на аренах України і світу.

Олександр Хижняк – чемпіон світу і Європи з боксу в середній вазі (до 75 кг). Ці титули він здобув у 2017 році.

Крім того, Олександр – триразовий чемпіон України в середній вазі: в 2016, 2018 і 2019 роках. Також він вигравав і ставав призером різних міжнародних змагань з боксу. Заслужений майстер спорту України.

З п’яти спортсменів, які цьогоріч представляли Державну прикордонну службу України на Іграх Олімпіади в Токіо Олександр Хижняк виявився найрезультативнішим, додавши до скарбнички української збірної срібло.

5 серпня в надскладному поєдинку у півфіналі Олімпійських ігор Олександр переміг філіппінця Еуміра Марсьяла, а в фінальному поєдинку за «золото» поступився бразильцю Еберту да Консейсана Соузу.

Зауважимо, що сьогодні також відбулися зустрічі з переможцями та призерами XXXII літніх Олімпійських ігор у Токіо в Офісі Президента України та в Міністерстві внутрішніх справ.

Ще раз вітаємо усіх спортсменів та їхніх тренерів і висловлюємо щиру надію на нові успіхи, зокрема й на Олімпійських іграх 2024 року в Парижі.

Популярні розділи та сервіси