Сергій Дейнеко разом з Крістіною Квін побували з робочою поїздкою на українсько-російській ділянці державного кордону

НАЗАД
30 вересня 2021 18:13

Сьогодні у Харківській області очільник прикордонного відомства Сергій Дейнеко ознайомив тимчасово повірену у справах США Крістіну Квін з ділянкою українсько-російського кордону.

З робочою поїздкою вони побували на ділянці відділу прикордонної служби «Дергачі» Харківського прикордонного загону.

Американську делегацію ознайомили з моделями комплексної системи охорони та захисту державного кордону на ділянках підрозділів Харківського та Луганського прикордонних загонів.

«Прикордонне відомство активно застосовує та вдосконалює створену інтегровану систему охорони державного кордону. Здійснює безперервний моніторинг обстановки за допомогою камер відеоспостереження, мультисенсорних та тепловізійних камер. Нарощує фортифікаційне облаштування місць дислокації та несення служби», - зазначив Сергій Дейнеко.

Також Голова Служби підкреслив, що комплексна система відеоконтролю, якою облаштовано ділянку кордону в Луганській області, працює в автоматичному режимі, що підвищує її ефективність та мінімізує людський фактор.

Особливості охорони державного кордону та його інженерно-технічне облаштування присутнім розповів начальник Східного регіонального управління відомства Валерій Вавринюк. Окремо американським партнерам наголошувалося, що підрозділи регіонального управління відомства охороняють державний кордон протяжністю більш як 1,4 тис. км та виконують службово-бойові завдання на лінії розмежування в районі проведення ООС.

Голова Держприкордонслужби висловив слова вдячності пані Квін за увагу та підтримку, яку США приділяє Україні та прикордонному відомству зокрема.

«Для нас надзвичайно важливим є розвиток співпраці зі Сполученими Штатами Америки у сфері забезпечення прикордонної безпеки. Сподіваюсь на нашу подальшу співпрацю», - відмітив Сергій Дейнеко.

В рамках співпраці з Прикордонно-Митною службою США він також зазначив про пілотний проект, що нині реалізується на ділянці одного з прикордонних підрозділів на кордоні з РФ. Його метою є зменшення рівня небезпеки та збільшення щільності охорони кордону.

Зі свого боку Тимчасово повірена у справах США Крістіна Квін подякувала за можливість ознайомитися з ділянкою і відмітила, що США залишаються надійним партнером України.

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}