Сергій Дейнеко провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні

НАЗАД
04 вересня 2019 17:05

Сьогодні в Адміністрації Держприкордонслужби Голова прикордонного відомства України провів робочу зустріч з Романом Ващуком – Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні.

У зустрічі також взяла участь Наіда Шамілова – регіональний координатор з контролю за контейнерними перевезеннями у Чорноморському регіоні Управління ООН з наркотиків та злочинності.

Сергій Дейнеко подякував за неоціненну допомогу, яка була надана Урядом Канади Держприкордонслужбі на початку російської агресії проти України та системну підтримку впродовж останніх років.

«У 2014 році підрозділи Держприкордонслужби отримали від Уряду Канади такі необхідні на той час захисні шоломи, тактичні окуляри, бронежилети, намети, спальні мішки (на загальну суму понад 5 млн канадських доларів). Також Уряд Канади одним із перших відреагував на потреби відомства в забезпеченні медичним та діагностичним обладнанням військово-медичних клінічних центрів Держприкордонслужби, в яких наш персонал отримує медичну допомогу та проходить реабілітацію», - відмітив, зокрема, Голова Державної прикордонної служби України.

Учасники заходу також обговорили плани співпраці між сторонами та перспективи подальшого співробітництва. Окрема увага приділялась питанням, що стосувались стану реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги «Створення підрозділів портового контролю в рамках реалізації Програми по контролю за контейнерами». Також сторони домовилися про продовження дії цього проєкту міжнародної технічної допомоги на період до 2021 року.

Популярні розділи та сервіси