Сергій Дейнеко: Проєкт «Нове обличчя керівного складу» відмінно демонструє ідеологію нашого відомства – чесно та прозоро

НАЗАД
16 липня 2020 09:51

Конкурс НОКС знову визначив кандидатів на посади начальників прикордонних загонів.

Сьогодні завершився другий етап відбору на посади начальників органів охорони державного кордону в рамках проєкту «Нове обличчя керівного складу»

Проєкт впроваджується за підтримки Посольства США в Україні та Міжнародної організації з міграції МОМ.

16 кандидатів складали іспити на базі Окремої комендатури охорони і забезпечення, що у Києві.

Участь у заходах з нагоди завершення конкурсу приймали Голова Державної прикордонної служби України генерал-майор Сергій Дейнеко та Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина.

 «Держприкордонслужба – це одна з тих структур, яка послідовно модернізується і удосконалює свою роботу, але саме цей проєкт унікальний тим, що кожен громадянин України отримує можливість побачити як відбувається відбір людей, як відбувається тестування, що ці процедури прозорі, і як працює прикордонна служба зсередини, на основі яких принципів», - зазначила під час брифінгу  Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина.

Комплексний тест з прикордонної безпеки став головним під час оцінювання претендентів на посади. Також оцінювали фізичну підготовку кандидатів, майстерність вправляння зі зброєю, знання ділової української мови та іноземних мов. Безпрецедентним підтвердженням прозорості та об’єктивності проведення конкурсу став той факт, що 100% учасників відбору погодились на проходження поліграфологічних досліджень.

Важливими аспектами конкурсу, окрім суми балів за основними дисциплінами, стали також проведені співбесіди та IQ-тести.

«Найкращі за рейтингом будуть призначені на вільні посади начальників органів охорони державного кордону. Наступним етапом стане конкурсний відбір для заміщення посад заступників начальників прикордонних загонів по роботі з персоналом, згодом – відбір начальників відділів прикордонної служби», - зазначив Голова Держприкордонслужби.

«Проєкт успішний і він відмінно  демонструє ідеологію нашого відомства – чесно та прозоро», - додав Сергій Дейнеко.

Також Голова прикордонного відомства висловив слова вдячності Посольству США в Україні та Міжнародній організації з міграції за підтримку в впровадженні та проведенні НОКС.

Популярні розділи та сервіси