Сергій Дейнеко: На весь персонал підрозділу, де проходив службу спійманий на корупції прикордонник, очікує ротація та перевірка на поліграфі

НАЗАД
09 серпня 2019 13:53

Про це Голова Державної прикордонної служби України написав на своїй сторінці у Facebook.

Це пов'язано з фактом викриття і затримання військовою прокуратурою Сумського гарнізону спільно з УСБУ в Сумській області та Теруправлінням ДБР, розташованим у Полтаві на хабарі співробітника міжрайонного оперативно-розшукового відділу Держприкордонслужби в м. Суми.

Правоохоронці встановили, що прикордонник здійснюючи оперативний супровід у кримінальному провадженні за фактом збуту наркотичних речовин, одержав 500 доларів США «винагороди» від громадянина за непритягнення його до кримінальної відповідальності. 

Сергій Дейнеко відмітив, що окрім затриманого хабарника, який нестиме відповідальність згідно з Законом, на весь персонал підрозділу, де він проходив службу, очікує ротація та перевірка на поліграфі.

«Також сувору відповідальність понесуть прямі і безпосередні керівники військовослужбовця, в т.ч. оперативно-розшукового управління Східного регіонального управління», - відмітив керівник прикордонного відомства.

Він ще раз наголосив на принциповій позиції у боротьбі з корупцією.

«Жодних подібних фактів ми не збираємося приховувати і продовжуватимемо як власними силами, так і у тісній співпраці з іншими правоохоронцями викривати не чистих на руку співробітників. Я щиро вдячний правоохоронним органам у допомозі з очищення наших лав від посадовців, які не хочуть і не можуть жити чесно», - зазначив Голова ДПСУ.

Він також додав, що в даний час проводиться низка заходів, направлених на виявлення та документування інших фактів протиправної діяльності пов’язаної з іншими випадками отримання неправомірної вигоди персоналом відомства.

«В черговий раз звертаюсь до всього персоналу із закликом виконувати свої обов’язки чесно і непідкупно. Гарантую, що принцип невідворотності покарання в Державній прикордонній службі України працюватиме для всіх без виключення, не зважаючи на прізвища та посади корупціонерів...», - сказав він.

Популярні розділи та сервіси