Сергій Дейнеко: Академія відомства має стати еталоном фаховості захисників кордону

НАЗАД
11 липня 2020 09:00

Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко перебуває з робочою поїздкою в Хмельницькому. Він детально перевірив стан навчально-матеріальної бази Національної академії відомства та умови проживання курсантів.

«За багато років, мало що змінилося докорінно, – зауважив очільник відомства, – і я розумію чинники, зокрема і брак фінансування, однак я сподіваюся, що сьогоднішні курсанти 1 курсу до моменту свого випуску зі стін академії побачать істотну різницю».

Крім того, Сергій Дейнеко обговорив з в.о. ректора прикордонного вишу Олександром Луцьким готовність навчального закладу до прийому абітурієнтів та підготовки до наступного навчального року. Окремо акцентувалася увага на впровадженні подальших якісних змін у процес підготовки та побут майбутніх охоронців кордону.

Також Голова Держприкордонслужби відвідав польовий центр забезпечення навчального процесу, де наразі перебувають курсанти різних курсів. Оглянувши інфраструктуру польового центру Сергій Дейнеко зустрівся з курсантами і наголосив на важливості практичної складової підготовки офіцерів-прикордонників. Вже в найближчі дні вони вибувають на стажування в прикордонні підрозділи.

«Перший вихід на охорону державного кордону – це дійсно почуття величезної відповідальності, коли ти розумієш, що зараз на кордоні тільки ти і саме тобі довірено державою охороняти ці найважливіші метри нашої рідної землі. Я впевнений, такі почуття обов’язково наповнять ваші серця і ваші душі», – зазначив Сергій Дейнеко під час спілкування з курсантами.

Також він наголосив на стійкості кожного майбутнього захисника кордону, адже протиправні елементи повсякчас намагаються вплинути на прикордонників.

«Повірте, до більшості із вас будуть підходи з боку протиправних елементів, які будуть пропонувати відвернутися, не побачити, запропонують заробити 500 євро за 2 години. Я дуже прошу, щоб ви знайшли в собі сили і сказали ні. Я дуже прошу вас залишитися вірними присязі, вірними принципам кодексу честі офіцера. Проміняти свою честь можна дуже швидко, але один ганебний вчинок перекреслить все назавжди», – додав очільник відомства.

Крім того Голова Держприкордонслужби зустрівся з цьогорічними випускниками у яких поцікавився думкою про аспекти підготовки і особливо розподілу, який відбувся нещодавно. Випускники у відповідь відмітили чесність під час розподілу і висловили вдячність за прозорість організованого процесу. До речі, це підтверджується не лише словами курсантів.

Сергій Дейнеко побажав їм успіху в подальшій службі.

Вже завтра відбудеться випуск офіцерів-прикордонників 2020 року. Нагадаємо, що у зв’язку з карантинними заходами, випуск відбуватиметься з дотриманням необхідних, визначених законодавством правил. Зокрема для охочих підтримати випускників, а також рідних та близьких курсантів буде організовано пряму трансляцію урочистих заходів на on-line ресурсах.

Популярні розділи та сервіси