Прикордонне відомство отримало від Уряду Німеччини медичне обладнання вартістю понад 100 тисяч євро

НАЗАД
23 сiчня 2015 15:41

В Центральному клінічному госпіталі Держприкордонслужби України відбулась офіційна церемонія передачі прикордонному відомству медичного обладнання від Федеральної поліції ФРН.

В Центральному клінічному госпіталі Держприкордонслужби України відбулась офіційна церемонія передачі прикордонному відомству медичного обладнання від Федеральної поліції ФРН. Захід відбувся за участю Голови Державної прикордонної служби України Віктора Назаренка та Надзвичайного і Повноважного Посла ФРН в Україні Крістофа Вайля.

Передача сучасного медичного обладнання для облаштування реаніамобілів відбулась в рамках міжнародного співробітництва та була надана прикордонникам як благодійна допомога.

Під час заходу було продемонстровано 2 реанімобілі, які прикордонники вже облаштували сучасними реанімаційними комплектами, а також медичне обладнання – дефібрилятори, апарати ЕКГ, кисневі балони для ще двох автомобілів швидкої допомоги та медичні сумки з комплектами засобів та медикаментів.

«Приємно констатувати, що результатом нашої співробітництва є отримання новітнього медичного обладнання такої значної вартості. Ми дуже високо цінуємо таку допомогу. Адже це обладнання дасть додаткову можливість нашим медичним працівникам зберегти життя, здоров'я військовослужбовцям та забезпечить життєдіяльність прикордонників», – зазначив Віктор Назаренко.

Під час виступу керівник прикордонного відомства подякував пану Послу та Уряду Німеччини за надану допомогу у цей складний час та додав, що прикордонним відомством проводяться усі можливі заходи для збереження життя та здоров’я воїнів-прикордонників.

Так, найближчим часом у Державній прикордонній службі України планується обладнати санітарний гелікоптер та броньований санітарний автомобіль для евакуації поранених безпосередньо з лінії бойових зіткнень.

У свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол ФРН в Україні Крістоф Вайль побажав прикордонникам міцного здоров’я та успіхів у справі з охорони державного кордону  та запевнив у подальшій всебічній підтримці.

Популярні розділи та сервіси