Правоохоронці готові забезпечити публічний порядок під час святкування 30-ї річниці Дня Незалежності України

НАЗАД
17 серпня 2021 14:41

Про це сьогодні заявив заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп’ятий під час спільної наради в МВС.

Про це сьогодні заявив заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп’ятий під час спільної наради в МВС.

Урочистості розпочнуться 21 серпня і триватимуть до 24 серпня включно. При цьому, 25 серпня також вимагатиме посиленого режиму роботи всіх служб. «Ми очікуємо приїзд великої кількості високопоставлених гостей. В рамках святкування наказом міністра створено міжвідомчий ситуаційний центр МВС, який з 21 серпня починає свою роботу і покриватиме всю територію України», - сказав він.

Голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко, який також був присутній на нараді, наголосив, що ДПСУ вживає додаткових заходів щодо забезпечення високого рівня прикордонної безпеки та зменшення загроз військового характеру.

«Кордон охороняється посилено. Одним із головним завдань ДПСУ під час підготовки до проведення свят є здійснення прикордонного контролю офіційних делегацій з іноземних держав під час прибуття та вибуття, забезпечення правопорядку в пунктах пропуску та протидія допущенню правопорушень членами радикальних організацій та антиукраїнсько налаштованими особами. У пунктах пропуску та КПВВ посилено прикордонний контроль, на особливому контролі тримаємо прибуття евакуаційних рейсів із Афганістану. Забезпечено готовність резервів до виконання раптово виникаючих завдань, постійний моніторинг і взаємодію з правоохоронними органами, органами влади на місцях та медичними закладами», - зазначив очільник прикордонного відомства.

Про готовність підрозділів МВС до проведення урочистих заходів також доповіли Голова Нацполіції Ігор Клименко, Командувач Нацгвардії Микола Балан та Голова ДСНС Микола Чечоткін. Детальніше.

Популярні розділи та сервіси