Петро Цигикал зустрівся з новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Туреччина

НАЗАД
15 березня 2019 15:42

В ході зустрічі зазначалося, що Туреччина була і залишається стратегічним партнером України.

Сьогодні, 15 березня 2019 року, в Адміністрації Держприкордонслужби Голова прикордонного відомства України Петро Цигикал провів робочу зустріч з новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Туреччина в Україні Ягмуром Ахмет Гюльдере.

 «Мені дуже приємно, що двосторонні відносини між нашими країнами засновані на довірі, взаєморозумінні та підтримці. Впевнений, що Ваше призначення сприятиме укріпленню наших відносин в інтересах України і Туреччини», - наголосив під час зустрічі Голова Держприкордонслужби України Петро Цигикал вітаючи пана Посла з призначенням на посаду.

В ході зустрічі зазначалося, що Туреччина була і залишається стратегічним партнером України. А завдяки плідному співробітництву з Турецькою Береговою Охороною вдалось мінімізувати протиправну діяльність в Чорноморському регіоні.

Також під час зустрічі обговорювалися питання щодо пропуску громадян Туреччини через державний кордон, яких тільки  з початку 2019 року на в’їзд в Україну пропущено 46  тисяч, тоді як у минулому році співробітники Державної прикордонної служби України оформили 314 тис. громадян Туреччини.

Наприкінці зустрічі сторони домовились продовжувати співпрацю для зміцнення  українсько-турецьких відносин, активізації взаємодії та подальшої співпраці між Державною прикордонною службою України та Посольством Республіки Туреччина в Україні.

Популярні розділи та сервіси