Петро Цигикал розпочав роботу з перевірки підрозділів Західного регіонального управління

НАЗАД
11 вересня 2018 10:58

Голова Держприкордонслужби Петро Цигикал розпочав робочу поїздку з перевірки підрозділів Західного регіонального управління.

На початку керівник прикордонного відомства провів службову нараду, на якій наголосив на необхідності вивчення стану готовності органів та підрозділів Західного регіонального управління до виконання завдань за призначенням.

Очільник Держприкордонслужби акцентував особливу увагу на ретельному аналізі справ в прикордонних підрозділах, в тому числі щодо запобігання порушенням антикорупційного законодавства та негативних проявів. Крім того, Петро Цигикал наголосив на перевірці стану бойової та мобілізаційної готовності, підготовки особового складу і навчальної матеріально-технічної бази, забезпеченості озброєнням, спеціальною технікою, іншими матеріально-технічними засобами та майном, а також вжитті вичерпних заходів щодо їх вирішення.

Згодом Голова Держприкордонслужби особисто разом з офіцерами детально ознайомиться з обстановкою на ділянках прикордонних загонів та поспілкується з рядовими військовослужбовцями, аби всебічно вивчити стан справ у підрозділах. 

За результатами перевірки Петро Цигикал визначив підготувати висновки і пропозиції з готовності органів Західного регіонального управління до виконання завдань для подальшого прийняття рішень.

Популярні розділи та сервіси