Петро Цигикал: Реформування Держприкордонслужби торкнулося й сфери підготовки кадрів

НАЗАД
08 вересня 2018 10:55

Здобутком цього року стало отримання ліцензії на підготовку офіцерів оперативно-стратегічного рівня на базі академії і навчання офіцерів вже розпочалося.

Про це Голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал зазначив перебуваючи в Національній академії відомства ім. Б. Хмельницького з нагоди складання курсантами Військової присяги.

«Прикордонне відомство продовжує своє реформування відповідно до кращих європейських стандартів. І сьогодні, як ніколи, ми маємо високу оцінку та дієву підтримку наших реформ від Президента України, Прем’єр-міністра України та Міністра внутрішніх справ України. Реформування торкнулося й сфери підготовки кадрів», - відмітив очільник Держприкордонслужби.

Він наголосив, що здобутком цього року стало отримання ліцензії на підготовку офіцерів оперативно-стратегічного рівня на базі академії і навчання офіцерів вже розпочалося.

У ході промови Петро Цигикал відзначив, що цього року лави нашої Національної академії поповнили 370 хлопців і дівчат, які є представниками всіх областей України.

«Щиро вітаю всіх присутніх, а особливо курсантів-першокурсників, із видатною подією у Вашому житті – складанням Військової присяги на вірність українському народові!», - сказав Голова відомства.

Він додав, що упродовж всієї історії українці зі зброєю в руках боронили свою землю від ворогів і вибір професії прикордонника у час, коли наша держава протистоїть російській збройній агресії – це вчинок гідний справжніх патріотів!

Популярні розділи та сервіси