Петро Цигикал: «Останні виклики системі європейської безпеки змушують нас ефективно працювати задля мінімізації спільних загроз»

НАЗАД
30 жовтня 2018 16:34

Він додав, що лише спільний безпековий простір і колективні гарантії здатні забезпечити адекватну протидію організованій транскордонній злочинності та терористичній діяльності.

В Одесі Державна прикордонна служба України за підтримки Програми Державного департаменту США з питань експортного контролю та безпеки кордонів (ExBS), Посольства США в Україні і участі представників правоохоронних структур іноземних держав, у віданні яких є охорона морських кордонів, а також Європейської Агенції з прикордонної та берегової охорони (FRONTEX) і Місії ЄС EUBAM проводить круглий стіл. На ньому розглядаються питання підвищення безпеки на морі і розвитку Морської охорони прикордонного відомства.

«Останні виклики системі європейської безпеки змушують нас ефективно працювати задля мінімізації спільних загроз», - відмітив Голова Держприкордонслужби Петро Цигикал.

Він додав, що лише спільний безпековий простір і колективні гарантії здатні забезпечити адекватну протидію організованій транскордонній злочинності та терористичній діяльності.

«Варто відзначити нашу амбітну мету стати центром, який сприятиме спільно з іншими правоохоронними органами та Військово-морськими Силами України підтриманню належного рівня морської безпеки України в Азово-Чорноморському регіоні. Це вимагає від нас активних зусиль у зміні застарілих принципів забезпечення безпеки та відповідної адаптації національного законодавства», - наголосив Петро Цигикал.

Відмітимо, що Морська охорона Держприкордонслужби має багаторічний досвід плідної співпраці із Програмою Державного департаменту США з питань експортного контролю та безпеки кордонів, Посольством США в Україні й сподівається на розширення кола міжнародної взаємодії та подальшу підтримку наших колег також із інших країн.

В рамках заходу учасники матимуть можливість ознайомитися із сучасним станом Морської охорони Держприкордонслужби.

Популярні розділи та сервіси