Петро Цигикал: Держприкордонслужба продовжує розвиватися в загальній системі реформування правоохоронних органів

НАЗАД
30 сiчня 2018 14:27

В Головному центрі підготовки особового складу Держприкордонслужби, що в с. Оршанці Черкаської області, проходить розширене виїзне засідання Колегії прикордонного відомства.

В Головному центрі підготовки особового складу Держприкордонслужби, що в с. Оршанці Черкаської області, проходить розширене виїзне засідання Колегії прикордонного відомства.

Захід розпочався за участі Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, заступника Голови Адміністрації Президента України Валерія Кондратюка, Голови Держприкордонслужби України Петра Цигикала, керівного складу Адміністрації Держприкордонслужби, регіональних управлінь, органів охорони державного кордону та керівництва Черкаської області і міста.

На початку засідання очільник прикордонного відомства відмітив, що Держприкордонслужба продовжує розвиватися в загальній системі реформування правоохоронних органів і, попри всі виклики, завдання, які визначались керівництвом держави та Міністром внутрішніх справ, в цілому виконано.

«З метою підвищення  ефективності реалізації державної політики у сфері безпеки державного кордону основні зусилля спрямовувались на нарощення щільності охорони, удосконалення структури відомства, реформування мобільних сил та резервів, технічне переоснащення, формування прикордонника-професіонала», - зазначив Голова Держприкордонслужби.

Петро Цигикал також додав, що в рамках проведених службою заходів створено Донецько-Луганське регіональне управління та Лисичанський прикордонний загін, розпочата робота щодо реорганізації відділів прикордонної служби. Крім того, продовжуються заходи щодо реформування органів і підрозділів спеціального призначення, оперативно-розшукових підрозділів, інженерно-технічного облаштування кордону тощо.

Популярні розділи та сервіси