Перший заступник Голови ДПСУ на Житомирщині провів координаційні заходи для вирішення ситуації з виникненням черг з вантажівок на кордоні

НАЗАД
21 вересня 2020 09:11

Як уже повідомлялося Голова ДПСУ для реагування на виникнення черг з вантажівок на кордоні з Польщею вибув до пункту пропуску «Ягодин».

Водночас, подібна ситуація фіксується і на ділянці з Білоруссю в пункті пропуску «Виступовичі».

На цю ділянку прибув перший заступник керівника прикордонного відомства Володимир Нікіфоренко.

Наразі там знаходиться близько 600 транспортних засобів на в’їзд в Україну, а на виїзд – 300.

Перший заступник Голови ДПСУ спільно з представниками ДМСУ провів координаційні заходи, щоб узгодити дії між відомствами та забезпечити ритмічний пропуск автомобілів.

Крім того, Володимир Нікіфоренко наголосив на необхідності заходів для недопущення порушення правопорядку на під’їздах до пункту пропуску, адже фіксувалися факти перешкоджання водіями руху автівок з окремими групами товарів.

Після втручання ситуація була стабілізована.

Для ритмічності пропускних операцій прикордонники збільшили кількість складу зміни в пункті пропуску.

При цьому налагоджена співпраця з представниками Нацполіції та підрозділами ДСНС, які забезпечують дотримання порядку на під’їзді до пункту пропуску.

Поряд з цим Державна прикордонна служба України звертається до громадян – бути організованими під час перебування у чергах та не створювати передумов для порушення порядку і закликає всіх подорожуючих та автоперевізників враховувати ситуацію на кордонах під час вибору маршруту руху.

Популярні розділи та сервіси